Krčok v tvare lievika v 17tt

apip42
29. apr 2019

Ahojte baby, chcem sa spytat ci ste mala niektora podobny problem. Cakam druhe babatko a dnes mi lekarka zistila, ze mam krcok zo zadnej strany v tvare lievika (inak je uzavrety, pevny). Kazala mi kludovy rezim a magnezium. Nemali ste niektora podobny problem? Donosili ste uspesne aspon do vyssich stadii tehotenstva? Pripadne ake opatrenia s vami robili? Dakujem

ericadecor
29. apr 2019

@apip42 koľko cm máš cervix? Do lievika som nemala ale magnézium máš proti kŕčom aby sa bábätko netlacilo dole

apip42
autor
29. apr 2019

@ericadecor mam ho normalne dlhy, cm presne mi nepovedala,, aj uzavrety len v tej vnutornej strany zozadu je rozsireny do lievika😕

ericadecor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ericadecor
29. apr 2019

@apip42 A nepozerala si na nete? V knižke máš písané koľko cm ma... Lebo ja som mala krcok v 24tt 2,7cm...o 2 týždne 2cm formovany, zatvorený a tiež k ľudový režim a magnézium.... A teraz som 29+3tt a stále to stojí len treba vydržať a poctivo ležať ja toez už len prepočítavam týždne.... Nad 3 cm je všetko ok pod 3cm už kontrolujú viac poprípade pošlú do nemocnice... Ale je veľa žien, ktoré mali v tvojom týždni aj 1,3cm a na špic prsta otvorené a pekne do nosili 😊

apip42
autor
29. apr 2019

@ericadecor ano lenze ja mam ten horsi pripad lebo sa otvaram zvnutra😕 pri prvom sa mi skratil v 25tt na polovicu a otvoreny na prst ale dobojovali sme to do 35tt. Teraz nic nezapisala do knizky len mi to povedala a kazala kludovy rezim a magnezium

ericadecor
29. apr 2019

@apip42 keď sa otváraš zvnútra prečo ti dala len magnézium? Čo som čítala viem, že na udržanie dávajú v takomto prípade duphaston alebo v nemocnici infuziu niečo také...... Nechcela ta poslať do nemocky? Lebo mňa chceli už pri 2,7cm poslať a to som zatvorená aj zvonka aj zvnútra... Tak len lež, od panvy po nohy zvýšená poloha a kludovy režim nech všetko dobre dopadne

pokito
29. apr 2019

Mala som, chceli mi krcok zasit, ale zistili mi to v 24tt a to uz zevraj nechceli riskovat, kedze babo by uz dokazalo prezit, takze zbytocne nechceli riskovat komplikacie (mohol by sa rozbehnut porod). 6 tyzdnov som lezala v nemocnici na rizikovom a potom ma pustili domov. Vydrzala som do planovanej sekcie tyzden pred terminom. Drzim palce ❤

apip42
autor
29. apr 2019

@pokito dakujem, to je super😉 dufam, ze aj my nejako uspesne skoncime🙏🏻🙏🏻

apip42
autor
29. apr 2019

@ericadecor zatial nechcela, podla mna vyckava ako sa to bude vyvijat,, len lezim tak sa to snad nebude zhorsovat🙏🏻🙏🏻

ericadecor
29. apr 2019

@apip42 držím palce nech všetko dobre dopadne, keby sa dialo niečo vážne určite by to riešili 😊len myslieť pozitívne a bude dobre ... ja tiež len ležím ale chvíle mi spríjemňuje aspoň môj 4rocny šibal a stará sa o mňa ako dospelák s tatinom🤣🤣🤣🤣

apip42
autor
29. apr 2019

@ericadecor dakujem, drzim palce podobne ale ty si uz v peknom tyzdni oproti mne, bodaj by som tam uz aj ja stastne bola🙏🏻🙏🏻

ericadecor
29. apr 2019

@apip42 neboj budeš 😉len poctivo lež...... joj ale tiež preratavam týždne 🙂

apip42
autor
29. apr 2019

@ericadecor viem si predstavit, ja som pri prvom tak pocitala od 25tt🙏🏻

ericadecor
29. apr 2019

@apip42 no ako ja teraz ale od 24tt

juliavolna
16. jún 2023

@apip42 ako to dopadlo

apip42
autor
19. jún 2023

@juliavolna odlezane cele tehu, rodila som sekciou

apip42
autor
19. jún 2023

@juliavolna odlezane cele tehu, rodila som sekciou

juliavolna
20. jún 2023

@apip42 a v termíne ? 🙂 vydrzali ste ?

apip42
autor
25. júl 2023

@juliavolna ano ano vydrzali😊 ale pri prvom som nevydrzala a tam mi rupla voda na zac.36tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre