Mali ste zle určené pohlavie?

10. nov 2022

Stalo sa niektorej z vás, že na sone ste jasne videli gulky a pipika, aj lekár to potvrdil a aj napriek tomu ste porodili dievčatko?
Ďakujem

zuzi0911
10. nov 2022

Nooo skôr, že z dievčatka bol chlapcek...takých poznám veľa....

aurorastone2
10. nov 2022

Toto je už celkom extrem takto sa zmylit, my sme mali z dievčatka chlapca nakoniec ale to je celkom bežné 🤭

kabinka11
10. nov 2022

Áno, 8 mesiacov mi lekárka tvrdila ze chlapec. Nakoniec mam dcéru. Ale bolo to 16 rokov do zadu. Dnes to snáď už možné nieje.

vulka
10. nov 2022

Táto diskusia tu bola minulý mesiac. A áno, celé tehotenstvo chlapec a v pôrodnici dievča 🙂

zuzi0911
10. nov 2022

@kabinka11
@vulka no 3 dr potvrdili chlapca tak snad nie sú všetci slepí 😄

queen_mary
10. nov 2022

No keby sa mi toto stane tak rychlo menim doktora

zuzi0911
10. nov 2022

@queen_mary ja som ležala s jednou ...kde jej viacero dr potvrdilo dievča...jej gynek.plus dr na morfo sono a ešte aj deň pred pôrodom už na pôrodnici...a bol z toho chlapec...čiže fakt netuším co tam všetci videli...niekedy za to jeden dr nemôže

kabinka11
10. nov 2022

@queen_mary aj som zmenila.

vreckovka2
10. nov 2022

@kabinka11 ale je to mozne. Znamej pred 3 rokmi sa stalo, ze mali mat chlapca. A nakoniec sa narodilo dievcatko. Vsetco boli velmi prekvapeni..

autor
10. nov 2022

@vulka odpadnem a aj si videla gulky a pipik?

autor
10. nov 2022

Ja som videla maleho len na ultrazvuku, všetko v poriadku nechcem nás objednavat na 4D kvôli pohlaviu, ale už mi 2 krat zmenila pohlavie 😁 tak chcem vedieť xi sa to 4D aj oplati zaplatiť

queen_mary
10. nov 2022

Asi by som si ked tak zaplatila ten test pohlavia, ked uz. Nie 4d. Ale zasa ci to za tych 100eur stoji..

vulka
10. nov 2022

Popravde nevidela. Mne to príde, že na tom sone nieje nič jasne vidieť. Ale MUDr mi to hrdo ukazoval. Ešte mi aj navrhoval, že nech mu dáme meno po ňom 🙂

vams
10. nov 2022

mne nevedeli povedať, čo to bude, jeden dievča, druhý chlapca, tak bolo prekvapko pri narodení

sante81
10. nov 2022

Ja som mala pred 13 rokmi opačne, vždy videl dcéru, posledný mesiac sono každý týždeň. Narodil sa chlapec, keď sme ráno volali že máme syna, nikto nam neveril.

alzbeta311
11. nov 2022

Mam znamu, ktorá išla do pôrodnice pre Juraja a vrátila sa s Dorotkou 🙂

januelik
11. nov 2022

Traja mi tvrdili, že chlapec a narodila sa baba, ale to bolo pred 18 rokmi.

januska2
11. nov 2022

@queen_mary nam robili teraz z krvy som v 4 mesiaci budeme mat chlapceka 🥰

vojtasova
28. nov 2022

@vulka to vážne ? Mne povedala lekárka že tretíkrát čakám chlapca že 200% 🤣🤣 ale akože ja by som bola rada kebyze sa mýli a je dievča 🤣🤣🤣

slaviaba
14. dec 2022

@vojtasova vidim, ze nie som sama, kto pozera po 2 chlapcoch taketo diskusie :D mne tiez pri tretom teraz dr.povedala chlapca... ale teda nadej umiera posledna 🙂)

vojtasova
14. dec 2022

@slaviaba verme no akože kebyze mi povedia že dievča 🤣🤣🤣 začínam nakupovať , nesmierne by som sa tešila 🤣🤣🤣🤣

slaviaba
14. dec 2022

@vojtasova ani nevrav :D akoze pri prvych dvoch som mala urcene pohlavie v ramci trisomy testu, tentokrat som ho nedavala robit, takze preto este v kutiku duse dufam 🙂 o tyzden na morfologickom sone sa to ale definitivne rozluskne

zuzka1.
14. dec 2022

Ja dievčatko 9 mesiacov, vzdy len dievka dievka a nakoniec nás Samko😂❤️

aknamorka22
14. dec 2022

Mne sa do 37tt dusovali, že dievča. Až potom keď som išla do pôrodnice, že rodím a doktorka robila sono, povedala, že aký krásny chlapec. A ja som ostala kukať ako puk 🤷

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre