Môže sa mi zadržiavať voda v pošve?

katika1811
23. máj 2020

Ahojte...taka mozno smiesna otazka ...hned po sprche ako som sa obliekla nieco zomna vytieklo na gatky ze som.mala vacsi flak a pozeram aj to kvapkalo... potom nic uplne sucho..mohla to byt zadrziavana voda v posve po sprche .?pretoze sa.bojim aby to nebola plodova voda

daisylucky
23. máj 2020

No ak si si nesprchovala vodu priamo do pošvy, tak ti z tade nemohla vytiecť. V koľkom si mesiaci?

katika1811
autor
23. máj 2020

@daisylucky praveze som sa sprchovala tak ze prud bol priamo aj nad posvou som v 19tt

whatever1
23. máj 2020

@katika1811 ja by som šla na pohotovosť aj s tými gatkami pre istotu. Ak ideš až rano tak si daj na noc vložku aby mohli spravit temesvaryho test.

bibg
24. máj 2020

@katika1811 mne sa stalo podobne nešla som zo sprchy ale po schodoch dole a začalo zo mna doslova tiecť. Mala som komplet mokré nohavičky a aj tepláky. Išla som hneď k dr. Bola to plodová voda. Začala mi odtekať v 15 tt. Bola som v nemocnici. Zastavili mi to teraz som 20 tt a zatiaľ v poriadku 🙂

katika1811
autor
24. máj 2020

Neslo zomna vobec nic ani cez noc nech vyklopem suche gatky som mala. A to.bolo hned po sprche davnejsie sa mi to uz parkrat stalo tak neviem.

katika1811
autor
24. máj 2020

@whatever1 ahoj bola som nakoniec dnes na pohotovosti aby som.bola pokojna tam mi dali vlozku mala som pockat aspon 20min bolo to negativne... pozerala ma aj odspodu aj usg robila plodova je dostatok aj malicky tak som rada ze som aj sla a mam srdce na pokoji🙂

whatever1
24. máj 2020

@katika1811 super🤗.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre