Pichanie v podbrušku v piatom mesiaci

eruli
2. apr 2012

Ahojte tehulky.. mate aj vy skusenosti s pichanim v podbrusku? Jeden den ma to picha aj niekolkokrat a na druhy den uz nic. Plus mam pocit akoby som mala zastavene "vetry". Niekedy si myslim, ze je to pichanie tym, ale potom mam pocit ze su to skor akoby vajecniky. Tak ci neviete, ci je to ok, lebo doktorovi idem az o tyzden.

danjelca
2. apr 2012

@eruli

mna začalo pichať až teraz v piatom a myslím si že je to tým že maternica sa už fakt roztahuje...sem tam ma pichne ale nie v kuse..aj ked to pichnutie ma sem tam zaskočí, nevnímam ho ako zlé..celkove mám pocit že v bruchu mám máličko miesta🙂))

eruli
autor
2. apr 2012

ten pocit mam aj ja, vcera ma pichalo dost casto, preto som sa trochu zlakla ale dnes ma este nepichlo.. a snad to tak aj zostane... inak nemam ziadny iny problem.

danjelca
2. apr 2012

@eruli je to v pohode, aj gynekolog ti to isto povie🙂

zu2za3na
2. apr 2012

@eruli ja si myslím, že to budú asi zastavené vetry, ja to mávam tiež a dokonca som mala minulý týždeň také silné kŕče a pichanie, že som sa nemohla ani zohnúť, keď to potom povoililo, tak bolo všetko ok.. keď ťa to začalo pichať iba teraz, tak počkaj také dva dni, či to neprejde a ak nie, choď radšej skôr do poradne alebo tam aspoň skús zavolať, keď všetko doteraz prebiehalo normálne, tak nemaj strach, no ty sama najlepšie asi vieš, či je to až také vážne, aby si šla k dokimu skôr

zu2za3na
2. apr 2012

@danjelca ja mam niekedy pocit napnutého brucha, že mi ide prasknúť, keďže som prvorodička, tiež som sa zľakla či mi nezačalo už tvrdnúť bruško ale potom to nejak povolilo, najlepšie si je to tak trošku pomasírovať s krémom proti striám

eruli
autor
2. apr 2012

dakujem baby za odpoved 🙂 zatial nemam pocit ist rychlo doktorovi, tak dam na svoj pocit.. ved doteraz bolo vsetko ok a myslim, ze zas nieco citit musime ked sa v nas vsetko meni 🙂

nevestienka
18. júl 2012

ahojte, ja pociťujem pichanie v podbrušku a sem tam bolesť krížoch. Začínam 5. mesiac. Takto som to cítila aj pred dvoma dňami, no a následne som musela ísť na toaletu. 🙂))) a všetko sa uvolnilo. Mohlo by to byť tak trochu aj črevami a rozťahovaním maternice 🙂
Pnutie na brušku som cítila aj ja, ale pomasírovala som si ho kokosovým olejom a ukľudnilo sa to.

govinda
24. aug 2012

ja som dnes také bolesti pocítila tiež, dosť som sa zľakla, pretože to boli také ostré pichľavé bolesti úplne dole v podbrušku,, teraz to trošičku prešlo, ale strach neprešiel ☹

ni.kolet
28. aug 2012

Ahojte. Chcem sa spýtať, aký máte rozmer v cm od pupku hore, čo vám meria doktor. Dík

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre