Pohlavie bábätka v 17. týždni

10. jan 2023

Ahojte, na ďalšiu poradňu idem keď budem v 17tt.. myslite že už mi dr bude vedieť povedať pohlavie?😊

daniela_p
10. jan 2023

Záleží od šikovnosti dr a aké má sono .. mne moja dr povedala pohlavie už v 12tt 😁 a potom v cca 17tt a 21tt to potvrdila

natall113
10. jan 2023

Mne môj doktor stále hovoril že asi chlapec a teraz v 25tt na 3D je z chlapca dievča 😀

autor
10. jan 2023

@daniela_p tak môj má aj 4D ultrazvuk.
A máš chlapca či dievča? Vraj chlapca vidia v skoršom týždni 😁 mne este v 13tt nechcel k pohlaviu nič vravieť, že to sa akurát vyvíja.

autor
10. jan 2023

@natall113 to vážne? Sranda… skôr sa zvyknú pomýliť naopak 😁

daniela_p
10. jan 2023

Má 4D sono, ale to mi robila až v 28tt a dievčatko mám 😁

katuskamala1
10. jan 2023

V 12tt mi robil sono (myslim ze 4D)a vravi, ze no mozeme pozriet pohlavie ale to sa eate len vyvija takze... A nestihol dopovedat a krasno krasne sme to videli obaja 🙂 nas milovaný chlapcek 🙂

lia2022
10. jan 2023

Mne tiež doktorka v 13tt nevedela povedať pohlavie a potom som mala poradňu v 17tt. tak ako ty a už sa dalo pekne vidieť že čakáme chlapčeka. Chvála Bohu sa to nezmenilo a je chlapec 😉, takže videla dobre.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
radussska999
10. jan 2023

Mne povedali pri oboch detičkáxh už v 12 tt 🙂 takže určite.sa.moze.stat , že už bude vidno pohlavie 👌

petronellla87
10. jan 2023

Mne povedal lekar myslim ze takto okolo 18tt 😊

nicolle1000
10. jan 2023

Mne povedal v 17tt že pipika nevidí asi dievca a potom som bola v 22tt a tam už bolo na 100% dievčatko 🙂

autor
11. jan 2023

Jej super tak to by už mohol aj mne povedať, som zvedavá, už sa neviem dočkať zajtrajška 🙂

krissstiina8
11. jan 2023

Mne tiež povedala v 16tt že dievča, no necítila som to tak vždy som si myslela že bude chlapec, no a v 20tt bol chlapec už 😂 teraz som v 17tt tak uvidíme čo zas pani doktorka povie

miri55
13. jan 2023

Ahoj, ja som bola akurát dnes na kontrole, som 16+2tt a už mi vedela na 100% povedať pohlavie, ale tiež má dobré vybavenie a je aj šikovná, vie s tým pracovať 😊 a od toho tiež záleží,lebo niektorí lekári aj majú vybavenie, ale nevedia s ním dobre pracovať.

sunny_g
14. jan 2023

Pri prvých dvoch tehu mi povedali raz v 20tt ma morfo skene a ďalší raz až v 24 (nechcel sa otočiť 🙂 )
A teraz v treťom už v 16tt krásne videl 🙂
Veľa záleží od polohy a ochoty bábätka a samozrejme vybavenia lekára - kvalitné sono vie ukázať skôr

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre