Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poradíte overené triky na nevoľnosť v 13. týždni?

luckazabka87
30. nov 2015

😒 ☹ 😖

akvi
30. nov 2015

ziadne triky ti neporadim, lebo ziadne u mna nefungovali.. Bolo mi zle cele tehotenstvo.. Co som ale nedavno pocuvala, take tie veci trochu medzi nebom a zemou 🙂 , tak vraj nevolno byva tym zenam, ktore uplne to svoje dieta neprijali, resp. nedokazu sa s niecim vysporiadat.. Premyslala som nad sebou a veru, tak ja som mala taky podvedomy blok voci dietatu.. Pisem podvedomy, pretoze "v hlave a aj v srdci" som sa veeelmi tesila, dieta bolo planovane a chcene.. ale niekde hlboko neviem kde..som mala vecne pochybnosti.. A u seba som si nasla aj ine bloky, ktore s tym mohli suvisiet.. Tak skus sa zamysliet, mozno je to nieco, co nesuvisi s telesnom 🙂

jakobsapple1
30. nov 2015

dnes mi lekarka poradila cocculine, su to homeopatika. tak skuste. zatial tiez nic nefunguje a to sa vraj po 12 tyzdni ma nevolnost zlepsovat. Urcite terajsi 12 je lepsi ako bol 9,10 co som len prelezala ale zatial nic moc. A na temu medzi nebom a zemou, viem o tomto tiez nieco a mozem vam povedat ze to je blud, zle byva bez ohladu na to ci je to dieta prijate alebo neprijate. V mojom pripade urcite to nijak nesuvisi pretoze pri prvom synovy som bola velmi nevyrovnana a az tak hrozne zle mi nebolo ako teraz.

kikitalu
30. nov 2015

Ja som mala nevolnosti prve 4 mesiace. Davaj pozor na tazke jedla, kavu, cokoladu a pod. Mne sa zvyklo ulavit po pol pohary kofoly. Raz za par dni som si dala ale nesmie sa s tym clovek nadajat. Inak nevolnosti moze zhorsit nizky tlak alebo aj zelezo. Ak nejake zelezo uzivas skus zmenit znacku.

jumama
30. nov 2015

Nebyt hladna. Vzdy maj aspon nejaky suchy keksik alebo suchar, co si len raz hryznes a je ok. Ja som mala take zazvorove keksiky. Zazvor je proti vracaniu.

zimmi1
1. dec 2015

@luckazabka87 pockat, kym to prejde 🙄 😀 a teraz vazne, pokus sa nebyt hladna, aj ked len zobnes nieco male suche a mne osobne pomahali cukriky, tie mentolove z lidla alebo zazvorove od verbeny, samozrejme, vsetko s mierou 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli