Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Prečo mi ešte nerastie bruško?

inpurity
10. sep 2012

Caute sa 🙂

som v 14. tyzdni a ako tak sledujem niektore bruskate fotky, vidimm ze uz aj v 12-13.tt ho mate a ja furt nic :-/ neviem, mozno aj to je individualne.. kedy sa mi zacne zagulatievat? 🙂

zlatanka
10. sep 2012

@inpurity ahoj ja som v 14tt mala len take nafuknute a tiez som sa rozculovala ze preco mi este nerastie a potom zrazu zo dna na den mi vyhuplo 😉

inpurity
autor
10. sep 2012

jeeej parada, ulava 🙂 !! .. a papala si zhruba tak ako pred tehu alebo si si dopriala viacej? uz rozmyslam, ci to nie je tym, ze malo jem.. aj ked si myslim,ze papam uplne rovnako ako predtym

zmrzlinkams
10. sep 2012

@inpurity zagulati určite je to individualne ja som trošku silnejšej postavy a na mne bolo vidieť asi posledne 3 mesiace že som tehotna a bola som asi v č mesiaci a mala som mikinu a boli sme u kamarata na oslave oni sa asi po niekolkych hod. dozvedeli že som tehotna a to len preto lebo sa ma opytali prečo si ja niečo nedam tak som im povedala prečo a ked som si vyhrnula mikinu tak bolo vidno trošku bruško a na mikine vobec 🙂 najviac ti vyskoči aj tak až posledne tt 🙂 ale bo z jedneho dna na druhy 🙂 🙂

inpurity
autor
10. sep 2012

@zmrzlinkams hah, to je dobre, tak sa mozno aj na bruchu vyspim... aj ked uz teraz trenujem ine spanie...

a je podla vas OK, ze som od zac. tehu schudla okolo 6-7 kil...?

zlatanka
10. sep 2012

@inpurity jem viac lebo predtym som drzala dietu tak som moc nejedla a preto som teraz aj pribrala.ale brusko mi rastie normalne ako ostatnym kukni do mojho albumu

zmrzlinkams
10. sep 2012

mne tiež nechutilo vobec jesť počas tehu ja som viac potom jedla v druhej polovici - na začiatku som pribrala 3 kg a potom som ich aj zhodila a nakoniec som počas tehu pribrala len 8 kg všetko išlo do babatka a dr. sa mi vždy smiala že babo je taky maly parazit zoberie si všetko čo potrebuje... ja som sa počas tehu citila najlepšie a 3 meisace po porode zas začala priberať - cez tehu to bolo take lepšie aj som sa citila tak krajšie 🙂
a na brušku som spavala velmi dlho asi v 21tt som ucitila malu len preto že som spala na bruchu ináč sa mi velmi malinko ona vrtela a tak som ju najviac citila alebo ked som ležala na chrbte 🙂 a neskor už sa to malej nepačilo ked som spal an bruchu a vedela to dať pekne najavo tak som začala spavať na boku a už som si na to zvikla ale tiež to bolo niekedy 3 mes. pred terminom tek nejako to bolo presne to neviem ale ešte než som prešla uplne na bok tak som spavala tak na poloboku - bala som sa toho že mi to bude vadiť lebo ja rada spavala na bruchu ale dalo sa to nebol to problem a teraz už ani na bruchu nejako nespim zvikla som si aj preto že vstavam k malej a lepšie sa mi vstava ked ležim na boku ako na bruchu ... 😀

mirreckall
10. sep 2012

@inpurity ahoj, mne brusko zacalo byt citit ani nie vidno v 21 tt, teraz mi trosku vyskocilo - 27 tt, ale kto nevie, ze som tehotna ani si nic nevsimne... vmestim sa stale do starych veci... dokonca aj rifle stale nosim a netlacia ma 🙂 a ja som zatial tiez nepribrala ani kilo... dokonca mam o 5 kg menej ako pred tehotenstvom... byvalo mi hrozne zle, takze som dost pochudla...a doktor sam povedal, ze je to ok, pokial jem vela ovocia a zeleniny, nemusim sa napchavat.... a na sone je vidno, ze babo je ok 🙂

petra1411
10. sep 2012

inpurity jasne že ti začne rásť aj ja mám od začiatku tehotenstva malé bruškoteraz som v 28.tt a konečne sa mi vyhuplo bruško ale vôbec nezáleží aké bruško je veľké halavne že maličké je v poriadku

katkas1
11. sep 2012

neboj, ved ono narastie, ze budes ledva fucat. JA som pri prvom tehu nevedela dockat kedy budem gulata, do 5 mesiaca nic ale potom to islo ako keby mi brucho niekto hnojil, posledny mesiac som sa uz len gulala, nevidela som si na nohy, no nieco nenormalne, nevladala som do kopca a po schodoch, brucho totalne dotrhane, sama stria, len som si kazdy vecer lihala s tym ze hadam to uz pride, a nechodilo a nechodilo....bola som ako velryba....ale malo som vysnivane mega brucho, pri druhom tehu mi rastlo enormne do 6 mesiaca, kazdy si myslel ze uz idem rodit a potom prestalo rast a az do porodu ani nerastlo, je to individualne 🙂

danu
11. sep 2012

@inpurity pozri, pripadne sa opytaj tu
https://www.modrykonik.sk/forum/o-tehotenstve/rast-bruska-v-tehotenstve/
+ najdes v nej aj linky na dalsie temy ohladom rastu bruska

Tu začni písať odpoveď...

Odošli