Rast bruška v tehotenstve

lublanka
2. mar 2012

ahojte chcem sa len opytat kedy mi zacne rast brusko v tehotenstve .🙂

katren
2. mar 2012

@lublanka tak toto si snad robis srandu......

lublanka
autor
2. mar 2012

noo zo srandy by som sa to nepytala 🙂

lublanka
autor
2. mar 2012

ano dakujem si strasne mila osobka...

lublanka
autor
2. mar 2012

mas aj nejaku stranku na rizikove tehotenstvo?

lublanka
autor
2. mar 2012

ahojte vie mi niektora poradit??lekar mi predpisal duphaston..vie o tom niekto nieco?

boska79
2. mar 2012

@lublanka preco sa nespytas doktora a pytas sa na fore?

katren
2. mar 2012

@lublanka a preco sa to nespytas v konkretnych temach??? na 100000% tu to je uz rozoberane...ved skus trosku hladat....

poleva
2. mar 2012

super témy 😀
načo je duphaston? len tak pre srandu 😀

katren
2. mar 2012

@poleva ja neviem....kde maju teraz prazdniny???

poleva
2. mar 2012

@katren 😵

gp2000
2. mar 2012

prečo ste na nu take??

monika2606
2. mar 2012

@lublanka si tu prvý krát? nevieš ako sa tu vyhladávajú témy? musíš napísať do vyhladávača čo potrebuješ a ono ti to vyhodí to čo hladáš

lublanka
autor
2. mar 2012

ano prvy krat so tu..dakujem

lublanka
autor
2. mar 2012

to vsetky ste boli take mudre ked ste sa sem pry krat zaregistrovali??

lublanka
autor
2. mar 2012

@poleva ze aka mudra ked uz dve deti vychovava...take su najlepsie..

monika2606
2. mar 2012

@lublanka nevšímaj si ich, na takých múdrych tu ešte veľa krát natrafíš, ak by si niečo potrebovala poradiť tak kludne napíš ale ak mi budeš písať tak klikni pod mojou správou na : odpovedz, lebo keď na to neklikneš tak ja si nemusím všimnúť že si písala, dúfam že tu nájdeš všetko čo potrebuješ

lublanka
autor
2. mar 2012

@monika2606 dakujem...ja som tu fakt prvy krat a neviem este co a ako...a to o tych tabletkach bolo preto...doktor vravel ze su na udrzanie..ale mne je po nych dost zle..a neviem co dalej..

monika2606
2. mar 2012

@lublanka neboj do toho prídeš keď sem budeš chodievať časjtejšie, no s tými tabletkami ti nepômôžem nemám s tým skúsenosť ale ak chceš tak ti skúsim vyhladať či je tu taká téma a môže sa tam spýtať, alebo by som zavolala doktorovi a opýtala sa jeho

poleva
2. mar 2012

@lublanka tak si prečítaj príbalový leták

lublanka
autor
2. mar 2012

@monika2606 keby si to nasla mohla by si mi to preposlat ak by si bola taka dobra ..a dakujem ze niesi na mna zla 🙂

lublanka
autor
2. mar 2012

@poleva citala som si..nic podobne sa tam nepise

monika2606
2. mar 2012

@lublanka Nemáš za čo, ja rada pomôžem ak je to v mojich silách a je mi zle z toho aké sú tu ženy niektoré protivné, ale čo narobíš, také sa nájdu všade......No ja som našla toto tak skús tam sa spýtať:
https://www.modrykonik.sk/forum/moje-zdravie/duphaston-mate-skusenosti/
https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/duphaston-a-jeho-vedlajsie-ucinky/

poleva
2. mar 2012

@lublanka z duphastonu by ti nemalo byť zle,koľko berieš?? škoda,že si sa nespýtala lekára

pimpulienka
2. mar 2012

mne bolo vidieť bruško take malinke asi okolo 20 tt, celkovo som ale nejake velke bruško nemala..gratulujem k tehu 🙂

sante81
2. mar 2012

@lublanka duphaston sa berie do konca 3 alebo do polovice 4.mes. na udrzanie a podporu placenty. brala som ho tiez, ako som zapila prvu tabletku, hned mi prislo zle, spala som cez obed 4 hod v kuse a bolo mi zle kazdy den - cely den az pokym som nevysadila poslednu tabletku. bola som 4x na infuziach v nemocnici, priberala som z nich ,su to hormonálne lieky. takze asi som ta nepotesila. teraz som druhy krat tehotna, zmenila som doktora, a ziadny duphaston a ani utrogestan som nebrala a ani nemusím. niekedy ho lekár predpisuje kazdej pacientke, uz len z toho dôvodu aby mal z toho nejaky zisk, aspon v nasom meste to tak funguje. ak ti bude byvat zle celé dni a nemás nejaké riziko potratu alebo niečo podobné, tak by som ho určite vysadila

lublanka
autor
2. mar 2012

@poleva dve tabletky denne..rano a vecer...opytam sa ho ..ale kontrolu mam az v utorok..asi pojdem skor..

poleva
2. mar 2012

@lublanka ja som tak brala...a v pohode,asi ti je zle z tehotenstva,podla mna

lublanka
autor
2. mar 2012

@monika2606 dakujem pekne ..idem postudovat..si zlata osobka a to myslim vazne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre