Predčasné kontrakci?

nika2892
3. sep 2013

Ahojte ma niekto z vas skusenosti s predcasnimi kontrakciami? Nemavam ich sice casto ale ked pridu stoji to zato..Je to v 🤐 poriadkuu 😨

igiana
3. sep 2013

@nika2892 ahoj, nie je to v poriadku, mala by si brat magnezium 3xdenne a byt castejsie sledovana lekarom, ci sa ti neskracuje krcok, ak ano, tak musis mat prisny kludovy rezim, niekedy nutny pobyt v nemocnici + infuzie, inac ti hrozi predcasny porod

petka3012
3. sep 2013

ja som to mala od 4.mesiaca, brala som magnezium 3x1tbl ale na kontroly som chodila normalne, v 35tt som uz bola otvorena na 1 prst a v 37tt som rodila 🙂 prajem vela stastia 🙂

upam
4. sep 2013

ahoj neviem v ktorom si tyzdni ale ako pisu nadomonou magnezium pomaha niektore beru aj 3x2 tab denne, mne pomaha aj teplo / ja si prilozim na chvilu hrncek s cajom - momo babo samozrejme 🙂 / a ked mam velmi stvrdnute brucho este guajacuran to mi poradil doktor na uvolnenie brusnych svalov, zavisi kde a ako ta to taha, vraj je to normalne pokial nekrvacas alebo tie bolesti nie su neznesitelne - maternica sa roztahuje tlaci na vsetko okolo aj tie vazy sa natahuju. ak ti je ale moc zle skoc k lekarovi, ja som tiez tak raz v panike bola ked ma celu noc krutilo a na ultrazvuku zistil ze ma mala kope a asi z toho to mam, lebo nic zle ine nevidel. cize nadalej ma boli ale uz sa tak nebojim 🙂

kika79
4. sep 2013

tiez si myslim,ze treba zabehnut k lekarovi, u mna to tiez takto zacalo a 26tt sa mi skratil krcok na 1,5 cm ,davali mi pesar, bludny kruh,nemocnica , doma......az do porodu. posledne tyzdne som stravila v nemocnici napojena na vyzivu, konske davky magnezia.....a v 37tt bola mala na svete🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre