Priberanie v 2. trimestri

denulienkad
6. sep 2013

Chcem sa opytat je normalne,ze som v 24 tyzni tehotenstva a pribrala som len 2 kg.Kolko by som mala ribrat?.

magic08
6. sep 2013

Je to individualne, pokial je na poradniach vsetko v poriadku, tak by som sa z malo pribratych kil skor tesila 🙂 konzultuj to so svojim gynekologom

mariannah81
6. sep 2013

Je to individualne. Za cele tehotenstvo by mala zena pribrat okolo 10-12kg. Hlavny prirastok na vahe je ku koncu tehotenstva. Babo najviac pribera a tvoje telo si robi zasoby na kojenie. Zalezi aj na vahe, ktoru si mala pred otehotnenim. Ja som za prvych 6 mesiacov pribrala 3 kg. Zmenila som stravu, viac ovocia, zeleniny, menej sladkosti ....

sense
6. sep 2013

@denulienkad je to normalne do 27tt som mala +3kg, a na konci tehu +14

ladybirdddka
6. sep 2013

Ahoj, ja som v 21.tt a pribrala som 0,5 kg. Tiez som mala strach zo začiatku, ale je to normalne. Potom naraz priberieme 30kg a budeme spokojne 😀

majka508
6. sep 2013

Podľa mňa tiež nič výnimočné-ja som počas celého tehotenstava pribrala 4,5 kg a malá sa narodila v poriadku a vážila 3750 gr.

trish31
6. sep 2013

@denulienkad uplne je to OK ak babo prospieva a rastie.Ja som 32.tt a pribrala som doteraz 6 az 7 kg.Kolise to.Z toho si vezmi kolko je babatko,maternica,voda a podobne...A maly je OK

barbara088
6. sep 2013

ahoj ja som zo zaciatku schudla 3kg a teraz som 25tt a 3kg su spat....doktor vravel ze je to v poriadku....pri sznovi som pribrala 18kg a pri dcerke 25kg..teraz som rada ze som tolko nepribrala citim sa lepsie.

miska2603
10. sep 2013

Ja som v 23 tt a mam +7kg. A vsetko hlavne v oblasti bruska. Uz som riadna gulicka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre