Slabé, takmer žiadne pohyby v 23. týždni

rossaa
31. júl 2015

Ahojte baby 🙂 ešte 1 deň a budem v 23 týždni. Bábo dajak nekope ani nič neviem prečo dnes som ho tuším ani necítila a to už je večer je to normálne nič mi nieje som v pohode nemám bolesti ani nič zlé mi nie je. Potom ked ja sa cítim dobre tak aj bábo je v poriadku však ? V pondelok idem k doktorovi tak sa teším zároveň aj bojím. Máte to aj vy tak ? Ak by dačo bolo to by som vedela ?? Telo by mi dalo vedieť je to tok však ? Dakujem

beatrice1607
31. júl 2015

@rossaa A inokedy je zivsie? Skus ho rukou postuchat, mozno je to len lenivec.. 🙂

petulda333
31. júl 2015

Moj tiez tak su dni ze ho musim ,,budit,, aby sa pohol a su dni ked mam pocit ze sa zomna chce vykopat von 🙂

rossaa
autor
31. júl 2015

@beatrice1607 no zo začiatku som ho cítila dosť intenzívne a teraz tak slabo všetko alebo len 2-5 x ale nič také silné iba malé bublinky alebo ako keby dudnenie

beatrice1607
31. júl 2015

V 23 tt je to podla mna ok. A postuchala si do neho? Mozno len spinka castejsie ako predtym.. Skus ci sa zacne vrtiet. 🙂

rossaa
autor
31. júl 2015

@beatrice1607 áno poštuchala pohladkala po brušku prihovorila sa a nič

ukulela
31. júl 2015

ja som v 23 citila len slabucko ... kde mas placentu? ak vpredu, mozno aj preto citis slabsie ...

beatrice1607
31. júl 2015

@rossaa rady su podla mna zbytocne. Chod radsej na pohotovost na UZV. Ci je vsetko ok. Radsej prist 100x zbytocne ako raz neskoro.

marlene
31. júl 2015

@rossaa ,isla by som pre istotu do nemocnice .

paskolinka
31. júl 2015

skus vypit nieco studene, alebo si daj nieco poriadne sladke a pockaj chvilu. mohlo by to babatko podnietit k pohybu. skus si potom lahnut na chrbat, chyt si brucho rukami o sustred sa, ci nezachytis nejaky kopanec 😉 v 23 tt podla mna netreba robit paniku, mozno sa babo len nejako inak ulozilo a necitis ho tak ako predtym...

jeemima
31. júl 2015

mne vzdy pomohlo sladke a lahnut vylozit nohy a pockat inak cele tehotenstvo som citila malo pohybov a kolko bolo dni kedy ked som chcela citit pohyby som musela zalahnut ....mozno mas placentu vpredu a tak su ti pohyby tlmene a necitis to tak neboooj bude ok

luciaros
31. júl 2015
sibalka21
31. júl 2015

@rossaa pokial si ho necitila ani jeden jediny raz tak bez na pohotovost. Mozno sa ni c nedeje a je len lenive a mozno je nieco nedobre. Nikdy nevies. Istota je istota

sofokles999
1. aug 2015

Ahoj ja keď som čakala dcerku tiež som ju jeden deň necitila skoro vôbec a to som bola 30 tyzdni a hospitalizovali ma začali mi kontrakcie a hrozil mi predcastny porod a to išla iba stym že sa menej hybe na tvojom mieste by som išla na pohotovost rýchlo ci je všetko poriadku fakt radšej 100 krát ako 1 krát a neskoro drzim palceky aby ti to dobre dopadlo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre