Som v 16 týždni a stále chodím na wc

ivkp1982
21. feb 2013

Caute baby, chcem sa opytat ci niektora z vas nema/nemala tiez podobny problem. Som v 16stom tyzdni a stale mi treba cikat. ked mam uz co len trocha plny mechur tak mam aj bolesti v podbrusku akoby mi na neho tlacilo. Povedala som to lekarke ale vraj je to normalne a ze to bude este horsie, ja si to horsie uz neviem predstavit. Chodim cikat kazdu hodinu.

sissy27
21. feb 2013

@ivkp1982 je to normálne, dieťa rastie a tlačí na močový mechúr... ale ak chceš mať istotu, požiadaj o vyšetrenie moču, či tam nie je nejaký zápal, môžeš u obvodného, mal by ti vyhovieť, keďže nejde o žiadne náročné a drahé vyšetrenie

zaba83
21. feb 2013

@ivkp1982 ahoj, mam to podobne, najhorsie je to vecer ked idem spat. Konecne si lahnem a zacnem zaberat a v tej chvili musim utekat na WC uz ma o nehorazne s.re. Pokazde len ucvrknem a viac nic 😖 Uz si manzel robi srandu, ze mozem rovno na wecku spat 😀

tatanka1
21. feb 2013

aj ja som v 16.tt a tiez to mam presne take iste 🙂 ale to nevadi, aj tak treba vela pit, aby sa bacilky vyplavovali 🙂
Vibec sa s tym netrap. ono to bude horsie ale zas nie taaak hrozne.

ichbinich
21. feb 2013

@ivkp1982:
Akokolvek neprijemne to je, je to "normalne". Ja som to mala v prvom tehu tiez, aj ja som behala kazdu hodinu na wecko. Vo dne, v noci. O nervy. A ked si syn robil z mojho mechura v bruchu loptu, tak sa to fakt este zhorsilo, aj ked som si to najprv tiez nevedela predstavit 😅
Tu plati, ako u dalsich tehotenskych neprijemnostiach, len nejak pretrpiet a vydrzat ☹

ivkp1982
autor
21. feb 2013

robili mi vysetrenie mocu a vsetko ok, ale dost ma to obmedzuje, doma idem cikat, a kym pridem do prace uz aj letim na wecko 😀 v praci sa ani neviem sustredit, akonahle mi skoncili nevolnosti tak mi zacalo toto 😅

jokas
21. feb 2013

Ahoj, ty cikáš každú hodinu, ja každú polhodinu🙂🙂🙂 Najlepšie je večer, prídem z vécka, lahnem si, vstanem a idem cikať. celkom slušný maratón, než zaspím a v noci sa radšej dusím, lebo viem, že k pojdem raz, spustí sa kolotoč znovu🙂🙂

cerez
21. feb 2013

@ivkp1982 Bude to ešte horšie. Poznala som všetky záchody v Ružomberku. 😀 Nikam na dlhšiu trasu som sa nemohla vybrať, vždy to muselo byť len blízko môjho okolia.

janie80
21. feb 2013

@ivkp1982 tak ako ostatne mamicky, ani ja ta nepotesim... 😅 je to normalne a bude sa to zhorsovat... Niekedy mam pocit, ze sa na zachod mozem prestahovat... 😅 a ked sa maly zacne vrtiet, co uz je od rana do vecera vkuse, tak je to este horsie... Ale neboj, akokolvek je to nepohodlne a neprijemne, porodom to skonci... 😉

biancarv
21. feb 2013

Bude to len a len horšie. Ja som bola skoro stále na wc. 😀

lauricka
21. feb 2013

spolahni sa, ze je tu este niekto, kto ma podobny problem...skoro vsetky tehotne 😀 . Napriek tomu si tehotenstvo uzi, nech ti prebehne hladko a opatruj sa.

ivkp1982
autor
21. feb 2013

dakujem Vam kocky, tesim sa ze nie som nenormalna 😀 😀 😀

kat21
21. mar 2013

Hehe tak si na to zvykni,lebo to bude este horsie 🙂 Ja rozmyslam nad tym,ze sa na wc prestahujem,hlavne v noci!! 😀

sendy182
21. mar 2013

@ivkp1982 áno je to normálne no skôr vo vyššom štádiu tehu.....ešte máš pred sebou min.20 mesiacov.....ja by som si dala vyšetriť čistý moč.....t.z. v sprche sa umyť a zachytiť stredný prúd moču do fľaštičky........radšej pre istotu....... 😉 🙂

dizzy1822
4. júl 2013

Dobry den chcela by som sa spytat 25.6. 2013 som mala s priatelom pohlavny styk a ejakuoval do mna prveho som mala dostat menstruaciu 4 dni mi meska menstruacia urobila som si 2 tehotenske testy ukazuju negativne mam slabe krce na vajecnikoch picha ma sem tam v boku a niekedy aj v ladvinach mam zapchu uz 3ti den sem tam slabu nevolnost citala som ze to mozu byt aj tehotenske priznaky ale ukazuje mi test negativny na vysetreniach som bola v aprili a aj na sone prs cystu nemam mala som atypicke zvacsenie buniek co mi preslo som zdrava tak neviem z coho to moze byt stale citim jak keby som mala dostat menstruaciu ale necitim to ako zvycajne len tak mierne ked mam dostat menstruaciu ma bolia prsia a teraz necitim nic len pobolievanie v podbrusi a slabucke krce sem tam a jak sa priatel do mna spravil od v tedy kazdu chvilku chodim cikat aj 6x za den a pre tym som chodievala tak 2x denne neviete mi poradit prosim co to moz ebyt? dakujem

bipa
6. júl 2013

@dizzy1822 mozno z prechladnutia, alebo tehu, alebo aj ine alebo nic, skus si dat test este raz, a ked mrcha stale nic, radsej chod k dr.

dizzy1822
7. júl 2013

bola som prechlanuta ale diky :D

julinnka2
17. júl 2013

@ivkp1982 keby som chodila na wc každú hodinu bola by som happy mam pocit ze som na wc staaaale.. ja nevydrzim prist do prace z PO do KE ... dlhsie trasy ?? nehrozia bez wc neexistuje.. a v robote mam pocit ze som na wc staaaale.. tiez som 16tt no ak to bude horsie tak budem asi nocovat na wc.. v noci aj 4-5 krat chodim takze nie si urcite sama ... 🙂 zvykla som si len mi to lezie na nervy ked chcem ist niekam musim aspon 3x ist aby som coto vydrzala.. 🙂)

katulienka01
19. júl 2013

@julinnka2 to poznám :D Veľmi "vtipnú" situáciu som zažila toť nedávno, keď sme sa s drahým vybrali do mesta niečo nakúpiť (MT). Samozrejme hneď ako sme zaparkovali, prvá zastávka boli wécka v Milleniu. Dobiehala som ledva ledva, už ma oblieval studený pot, a keď som na nich našla cedulku "mimo prevádzky", skoro som to pustila do gatí! 😖 Vbehla som do najbližšieho podniku, a bolo mi jedno, kto mi čo hovoril. Takže barmani v Martine, vopred sa ospravedlňujem za prepady vašich toaliet, v ktorých mienim pokračovať, pokým neopravia Milenko. 😎

martinami74
20. júl 2013

ja budem asi na WC aj spať 🙂 ale stále sa utešujem, že vraj to prejde..dúfam, že nie až po pôrode 😵

koniarova
20. júl 2013

@martinami74 Sklamem ťa. ☹ U mňa to prešlo až po pôrode. Bola to hrúza, nikde som sa nemohla ani hnúť. Všade som len záchod hľadala. 😠 😠

martinami74
20. júl 2013

@koniarova ja som ako záchodová kráľovná v BA ich poznám asi všetky 🙂 aj keď teraz už len wc doma..ale nechcem vidieť to vodné, stočné vyúčtovanie. 😀

sisi13
25. júl 2013

@ivkp1982 ja každú chvíľu behám na wc od cca 14. týždňa...smejeme sa, že som ako prostatik 😀 najhoršie je, keď v noci tvrdo zaspím a zobudím sa až na preplnený mechúr a bolesti...to nie je bohviečo....najideálnejší by bol pre nás kabelkový záchodík...ešte ho nevymysleli? 🙂

deaneira
8. sep 2013

som v 18tt a hlavne v noci beham kazde 2 hodky, je to na porazenie. Rano pred tym ako idem do prace idem na WC a ltt dobehnem do roboty uz sa trepem zas 😀 ale da sa to prezit, urcite to bude este horsie

reny1
14. okt 2013

Ja som zacala priserne casto chodit na WC este skor, ako som zistila, ze som tehotna. Vraj je to aj jeden z prvych priznakov tehotenstva, som v 19. tyzdni a chodim stale a este castejsie, aj ked mi gynekolog povedal, ze okolo 14. tyzdna sa to ukludni, ked sa zacne maternica dvihat... No nie! :D

evkagalbova
1. aug 2016

Cavte ja som tehotna 27 tyznovov a stale mocim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre