Som v 17. týždni a zjedla som kúsok Nivy

babyttcirl
31. aug 2020

dievcata,
Bila som dnes na slanej palacinke a ta pani mi tam omylom dala trochu Nivy aj ked to mal byt cheddar!! Mam uplne nervy, zjedla som len jedno susto kde ked som zacitila tu nivu tak som to dalej nejedla. Myslite ze moze takto jedna lyzica palacinky s nivou sposobit nejaku katastrofu?
Dala som si cierne uhlie pre istotu ale co ja viem co pomaha.

Prosim o skusenosti s listeriozou .

barus26
31. aug 2020

@babyttcirl 🤦🏻‍♀️ ...

denden77
31. aug 2020

@babyttcirl kliiiidek.. je to niva, nie heroin..

macekovam
31. aug 2020

a co by sa ti malo stat????

autumm
31. aug 2020

😂 😂

patka06
31. aug 2020

nič sa nestane ..niva nie je jedovatá

dzejsik
31. aug 2020

@babyttcirl nic sa nedeje z jedneho mini kusku

1mina
31. aug 2020

Ja som vinimocne v robote jedla aj cestoviny so syrom kde bola niva.... to by musel byt extra zrovna nestastny pripad zeby zrovna v tom kusku bola listerioza je to myslene cisto preventivne ze sa nema jest 🙂 klud nemyslite nato urcite bude ok

zuzanka.zuzu
31. aug 2020

tá niva bola otrávená či prečo toľko paniky? 🙄

babyttcirl
autor
31. aug 2020

@denden77 to je jasne, ale tak je leto a henta veduca si veselo zamenila syry halabala.. na toto si davam bacha.. tak ja len pre istotu

babyttcirl
autor
31. aug 2020

@dzejsik dakujem.

babyttcirl
autor
31. aug 2020

@patka06 je mi jasne, ale vsak furt volaco co clovek nevie odsledovat...

babyttcirl
autor
31. aug 2020

@macekovam napriklad listerioza?

babyttcirl
autor
31. aug 2020

@1mina velmi pekme dakujem za message. Tiez verim ze to je oki.. tak snad to len prejde systemom..

rubinka
31. aug 2020

@babyttcirl - normálne jedavam Nivu i plesňové syry každé tehu a nič sa nestalo.

denden77
31. aug 2020

@babyttcirl zajtra zacinam 39tt a teda stravu som absolutne nesledovala.. viem, ze nemam fajcit, pit, brat drogy a nejest sushi a tatarak.. stres skodi viac, nez niva 😁

babyttcirl
autor
31. aug 2020

@rubinka dakujem!

babyttcirl
autor
31. aug 2020

@denden77 tak super! Paradne tehu 🙂

1mina
31. aug 2020

@babyttcirl urcite ano 🙂

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hailey1
31. aug 2020

@babyttcirl hlavne necitaj internetove sprostosti... pravdepodobnost, ze sa nakazis listeriou je tak mala, ze to nestoji za ten stres, hlavne klidek

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olivia1425
31. aug 2020

@denden77 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 made my day

laura0107
31. aug 2020

@babyttcirl katastrofu sposobi skor ten stres co prezivas.a si len na zaciatku tehu.ukludni sa hlavne a bud v pohode.

jaskolka
31. aug 2020

Klud, ja som jedla aj bryndzu, aj grilovaný encian, pizzu 4 druhý syra, teda aj s Nivou ani nerátam. Doktorka tiež sa smiala, že veď kilo toho nezjete. Zase nepreháňať to s tým stravovaním v tehotenstve, ok, tabu bol alkohol, surové mäso, suši, ale inak bez problémov všetko. Nestresuj sa zbytočne, to je horšie

nini1010
31. aug 2020

Mal by ta viac trapit problem co mas v hlave,nie Niva!Moj ty dochodok...🤣🤣🤣🤦‍♀️

babyttcirl
autor
31. aug 2020

@nini1010 ja tam toho v hlave viac nez dost, o to sa nemusis bat. Akoze abuse vie pisat kazdy, koho tieto otazku otravuju, nemusi odpovedat. Nikto ti nekaze.

iwuanka
31. aug 2020

Take syry z obchodj su prisne testovane na listeriu. Tam by som sa neobavala a meverim ze stara ti na palacinku dala domacu nivu. 🙂 davaj si pozor na vyrobky zo salasa, nepasterizovane. Ked si das raz za cas nivu, huby, bryndzu tak sa nic nestane. Ja napriklad nemam problem strieskat trojuholnik nivy na posedenie. A to som v 39tt. 🙂 ked sa predsalen bojis, tak vynechaj tie rizikove vyrobky, ale nevidim dovod.

babyttcirl
autor
31. aug 2020

@iwuanka vsak ja som to mala v plane vynechat totalne, ale pani sa rozhodla zjavne ze cheddar je Niva a zistila som to ked som isla na gro tej palacinky.. fresh market zabity

nini1010
31. aug 2020

@babyttcirl No to vidim ze mas toho v hlave dost,evidentne az prilis 😂

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre