Som v 18. týždni a chcem vedieť pohlavie dieťatka

marika1918
4. jan 2024

Ahoj baby som v 17+2tt a veľmi rada by som vedela pohlavie bábätka. Pani doktorki som sa pitala ale ona mi povedala ze vraj keďže som dosť pri sebe tak mi pohlavie bude vediet povedat az v 27 alebo 30 tt. Je to premna strašne veľa tak by som sa vas chcela spýtať ci mate aj vi taku skúsenosť a keby vám bolo povedane pohlavie... Alebo ak ste si niektora robila test z krvi tak bi som bola rada ak by ste mi otom napisali viac

anjelicek26
4. jan 2024

Kazdy normalny lekar to vidi skor... a to je jedno, ze si pri sebe... ale tak daj urcit s krvi, ked je taky... my sme to vedeli v 14tom tyzdni z krvi (na sone by bol chudak este aj v 20tom tyzdni baba, gulky ukazal na pol obrazovky az v 24.tyzdni... )

marika1918
autor
4. jan 2024

@anjelicek26 tiež som nad tim rozmišlala no ze vraj to teraz stoji strasne peniaze nikde som žiaľ nenašla to ozajstnú cenu lebo vsade pisu inak niekde 600 inde 120 tak fakt neviem.

anjelicek26
4. jan 2024

@marika1918 robili to ako doplnkovy test za 45e, ziadna drama...

marika1918
autor
4. jan 2024

@anjelicek26 to fakt? Tak to ozaj veľa neni.. Budem sa musiet spitat nato sestričky asi...

A kedi ste si to robili vi?

anjelicek26
4. jan 2024

Tu pisu 84e... kazdopadne asi co lekar to ina cena ... https://www.medirex.sk/lekar/aktuality/babygen-...

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaga18
4. jan 2024

Pri genetických testoch ti to vedia z krvi zistiť, vtedy je to tých 350-600 eur podľa toho, na ktoré ochorenia sa test robí. Dá sa aj bez týchto testov z krvi určiť, tam sa menej platí. Mne sa zdá, že cca 90e to stálo. Treba sa opýtať u dr. Alebo priamo v medirexe.

drake122
4. jan 2024

Bude to určite dievča, nakoľko 'y' ti všade chýba

domka222
4. jan 2024

@drake122 to by muselo chýbať aj jej mužovi😀

danielittar
4. jan 2024

My sme sa dozvedeli v 20tt. Predtým v 16tt bola malá zle otočená. Boli sme u doktora Grochala v Martine, ten spravil aj 3D sono a skontroloval, či je malá zdravotne v poriadku. Platili sme 105 eur.

stellarstar
4. jan 2024

I Y 😭😭🙈

lucia7933
4. jan 2024

inak neviete ako to je stym testom z krvi, v pripade ak som uz mala dva potraty do 8tt pred aktualnym tehotenstvom? môze to ovplyvnit vysledky? teda napr. ak tehotenstvo predtym bol chlapec a nahodou mam este v krvi nejaky chrom. Y nemoze to vyst falosne ak by teraz bolo napr. dievcatko?

petamich
4. jan 2024

@lucia7933 nie, pokial viem, to sa stava iba pri dvojickach (resp. moze sa stat)

mirka2019
4. jan 2024

@marika1918 ja som teraz platila 120e a za 5 dni boli vysledky

juliet86
4. jan 2024

120eur test

siska53
4. jan 2024

@marika1918 ja som nadvahu nemala a syn sa ukazal az mesiac pred porodom.
Preco tak nutne potrebujes vediet pohlavie???

birdincage
4. jan 2024

Chod na kvalitný morfo ultrazvuk v 20tt. Nám podhľadové gynekológ povedal už v 13tt, v 20tt sa to len potvrdili.
Alebo sú aj testy z krvi

3petka
4. jan 2024

@marika1918 môj ukázal v 20 týždni na celu obrazovku keď som bola na morfo. Dovtedy sa skrýval takze pozor aj keď si zaplatíš môže byt tak otočený že Dr nič neuvidí.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre