Som v 18. týždni a necítim pohyby

anickaa123
21. nov 2016

Ahojte som v 18 tyzdni a ešte necítim pohyby je to normálne? Bojím sa o dieťatko ci je v poriadku😭😭😭

sibalka21
21. nov 2016

@anickaa123 Uz to odrazu vies pocitat? Ale sak tvoja vec :D .. Ci vymyslena tema alebo nie, na pohyby je skoro ak si naozaj v 18tt

evittam
21. nov 2016

@sibalka21 Asi tak nejak - zrazu všetko vie a všade bola. 😅 Celé divné a hlavne to, že žena rieši až v 18.tt, v ktorom týždni tehotenstva vlastne je.....
Inak každá žena je iná - ja som napríklad pri prvom tehu cítila pohyby až okolo 20.tt a pri druhom už nejak v 17.-18.tt. 😉

lucka8787
21. nov 2016

@anickaa123 vies no je to trochu divne ze ti knizku vypisala tak neskoro..ved ta sa vypisuje ked je pritomna akcia srdiecka...no, nech to uz mas teda akokolvek, odpoved na tvoju povodnu otazku je, ze ma to aby si citila pohyby je skoro.byva to tak okolo 20 tyzdna a aj to nemusis citit.hlavne teda je ze ti lekarka povedala ze je vsetko ok.a dalsia vec, treba mat v tom poriadok, nie kvoli nam, ale kvoli sebe...kazdopadne uzivaj tehu.

lucka8787
21. nov 2016

@sibalka21 ved uz vie ako na to 😀

evittam
21. nov 2016

@lucka8787 No vieš, ale nie každá beží k lekárovi už hneď na druhý deň po pohlavnom styku, prípadne nejako veľmi skoro (prepáč za iróniu-ale inak nemôžem 🙂 ). Niektoré ženy ani netušia, že sú tehotné tak skoro - kamarátka prišla na to, že je tehotná v 12.tt - a? Nič sa nestalo - knižku má od 13.tt..... 😉

lucka8787
21. nov 2016

@evittam ved ano to mas pravdu, mna to az potom napadlo 😉

sibalka21
21. nov 2016

@anickaa123 no aby sme v tom mali jasno, pises ze po knizku si si bola v 12tt, toho 21.9? Lebo hned si dala aj fotku zo sona a pises tam ze babo meria 1,9cm... A ta velkost vychadza na asi 9tt pokial sa nemylim.... A pisala si ze lekarka ti nepovedala v ktorom si... Ocividne klames, len sa ti z huby prasi....

evittam
21. nov 2016

@sibalka21 Nakoniec možno ani nie je tehotná a nikto nevie akú vlastne knižku lekárka vypísala - možno si to dievča mýli zo zdravotnou kartou..... 😅 😅 😅

sibalka21
21. nov 2016

@evittam Heej ale ono to je cele divne :D :D Ved vsade pise inak :D Normalne mi to nedalo a na podnet moni244 som kukla jej blog, vsade inak napisane :D A hej kazdy mi hovori ze pri druhom tehu skor citit pohyby 🙂

evittam
21. nov 2016

@sibalka21 No po pravde ja som ani blog čítať nemusela - stačí mi toto tu čo predvádza.

nadkaha
21. nov 2016

Ahojte.....nooo,mne pri oboch tehotenstvach,do obidvoch tehu kniziek,na kazdej poradni,pisali TT (tyzden tehotenstva),je tam na to kolonka 🙂 takze tak

anickaa123
autor
21. nov 2016

@sibalka21 poradili mi tu kalkulačku čo počíta v ktorom som tt tak som si to vypočítala

moni244
21. nov 2016

@evittam precitaj si, stoji to zato, najprv riesila, ako sa jej nechce do prace, ako to tam neznasa, potom pomoc s kazdym obrazkom z hry a nakoniec to zaklincovala prispevkom, kde sa pytala, ako oklamat mamu, aby nevedela, z eide ku gynekologocke pre knizku (inac tam tvrdila, ze u nich doktorka dava knizku v 16 tyzdni) a tu zrazu ide vypisovat, ze uz v 12 dostala? Bud si vymysla, alebo jej nedopinaju zakladne veci

anickaa123
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anickaa123
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sibalka21
21. nov 2016

@anickaa123 Ale ty nechapes ze mne pises ze si si isla v 12tt po knizku ale lekarka ti nepovedala v ktorom si bola a podla foto si nemohla byt viac ako v 9tt..... Potom pises ze tvoja lekarka dava knizku az v 16tt, pritom knizku si uz davno mala (zevraj) a teraz pises ze si si to pocitala a neviem ake blbosti.... Nechapem normalne, necuduj sa ze tu kazda utoci ked nevies sama co pises.... Vyzera to tak ze si vymyslas, a to dost nepresvedcivo...

sibalka21
21. nov 2016

@anickaa123 Laskavo sa vyjadruj sluusne!!!!! Ty si buduca matka?? Niesme niekde v osade, tak sa podla toho chovaj!!!!

moni244
21. nov 2016

@anickaa123 takze nechapes suvislosti, tvoje vyjadrovanie tomu svedci, nevadi, aj na take musi slnko svietit

evittam
21. nov 2016

@anickaa123 Ty počúvaj - nikde som ti nič také nenapísala - ale "trafená húska zagága aj sama" - to platí vždy. A správaj sa slušne - tu nie si doma medzi svojimi. Si myslíš, že s kým sa bavíš - so svojou sestrou, matkou, kamarátkou?! A tam kam si nás poslala posielaj iné individuá. A ďalej sa nebudem k tebe vyjadrovať - nestojíš mi za to ani tvoje primitívne vyjadrovanie.

anickaa123
autor
21. nov 2016

@evittam ani ty mi za to nestojis ....

sibalka21
21. nov 2016

@anickaa123 Nakreslila sama? Nachabejsia vyhovorka :D Si pekne uboha :D To sa nakreslit neda, ale mas pravdu da sa to stiahnit z netu... Ale tvoje vyjadrovanie a klamanie svedci o tvojom charaktere... Sama si teraz priznala ze si vymyslas a klames, pochybujem ze si tehotna :D :D

anickaa123
autor
21. nov 2016

@sibalka21 ty krava ty odfotim všetky foto zo sona čo mi dala dr namna nehovor

sibalka21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anickaa123
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moni244
21. nov 2016

@anickaa123 pocuj, ja viem, ze si z lazov, ale tu si medzi ludmi, spravaj sa slusne

sibalka21
21. nov 2016

@anickaa123 Uz som ta nahlasila, neboj sa ;) Take ako ty, co si vymyslaju, napadaju a urazaju, nepatria na forum pre mamicky....

anickaa123
autor
21. nov 2016

@sibalka21 ok aj tak idem rušiť účet s takými individuami sa nemienim bavit

sibalka21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anickaa123
autor
21. nov 2016

@sibalka21 musis ma stále urážať???

moni244
21. nov 2016

@anickaa123 to uz slubujes mesiac

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre