Som v 20 týždni a ešte som nepribrala

vladka07
27. apr 2012

ahojte chcela by som sa opytat ze ci vadi ak som uz v 20tt a este som nepribrala ani kilo 😒 moze sa stat daco babetku?? dakujeem velmi pekne

barustek
28. apr 2012

ani ja som nepribrala ked som bola v 20 tyždni :D..a ku koncu tehot. sa mi podarilo pribrat 16 kil.. takže neboj doženies to 🙂
@vladka07

pink_lady
28. apr 2012

sa chvalis? :D

vladka07
autor
28. apr 2012

@pink_lady a ciim 🙂) niee :D joo chvalim sa tym ze dnes sme zistili ze to bude dievcatkoo 🙂

saranata
28. apr 2012

Ja som v 24 tt a schudla som 11 kg, este pojde vaha hore neboj,aj naposledy som schudla 7 kg a pribrala 16 kg, gratulujem k dievcatku tiez budeme asi mat.....uz tretie 🙂

pink_lady
28. apr 2012

@vladka07 no ze si nepribrala 🙂 gratulujem k dievcatku 😉

vladka07
autor
28. apr 2012

@pink_lady ahaa mno dakujeem 🙂 mno nastastie nebola otocena prdelkou 🙂 a ty co onak ako uz mas deticky?/

vladka07
autor
28. apr 2012

@saranata ejha tak aj ja gratulujem potom 🙂 a co necete chlapceka?? :D

saranata
28. apr 2012

@vladka07 chceme zdrave deti🙂

veronika_michal
10. jún 2012

ahojte...ja som v 20t a zatiaľ som pribrala len kila..vo štvrtok som bola na morfologii a dotorka pozerla, ze som len tolko pribrala, ale mala je uplne v poriadku, všetky rozmery ma predpisové 🙂 len keby bola o trošku vačšia, bola by idealna..lebo že je trošičku menšia na svoj vek..mam si len sledovať priberanie a keby som nepriberala, mam to prebrať s lekárom, či je všetko OK...ja sa cítim úplne v pohode, chutí mi jesť, ranné nevoľnosti ma obišli..a keď veľa nepriberiem, nebudem musieť veľa chudnúť po porode 🙂 podľa mňa je to veľmi individuálne, každá žena má iný metabolizmus a iné telo.. mamine pri mladšej sestre pribrala cca 10 kil a sestra vážila 4,20 🙂 tak možno je to dedičné..najlepšie je na všetko sa opýtať v poradni .. veĺa šťastia a zdravia všetkým budúcim mamičkám 🙂

mezike
16. jún 2012

@veronika_michal ja som tiez pribrala len 1,5 kg zatial, som 20 tt. a lekár mi nič nepovedal. Ja som mala nadváhu aj pred otehu a ešte stále mám nevoľnosti, ale malinký rastie, ako má aj ked je podla uz mensi o tyzden, ale to je od začiatku, to som mala len posunutu ovu. Ja sa neurazim aj ked priberat nebudem, ked malinky bude rast a bude zdravy. Aspon po porode budem kočka 😀 😀 😀

ivikuska28
1. júl 2012

Ja som v 22 tt a ešte mám stále o 3 kg menej ako ked som otehotnela doktor povedal že bábo je ok tak to neriešim. Hlavne že je malé ok 😉

petra1402
2. aug 2012

@vladka07 ahoj ja som 18tt a pribrala som iba kilo sice brusko rastie ale vaha sa drzi lekar povedal ze je to uplne normalne ze sa netreba bat a ze sa mam len tesit ze nepriberam ale myslim ze to teraz pojde velmi rychlo hore ta vaha 🙂 prajem pekny den a nech ste zdrave 🙂

vladka07
autor
2. aug 2012

@petra1402 jeej dakujeme aj ty a babo nek ste zdravy 🙂 mno ja som teraz v 34tt uz a pribrala som len 3,5kg mnoo tak uvidime ze ci este daco priberieme 🙂 a uz ves co to bude???

petra1402
2. aug 2012

@vladka07 🙂 dakujeme nevieme este schovalo sa co to je :D 24teho ideme na morfologiu tak snad sa uz ukaze 🙂 nech je hlavne zdrave babatko 🙂 a lekarka co nato ze si tak malo pribrala je to v poriadku vsak?

vladka07
autor
2. aug 2012

@petra1402 mnoo hej hej povedala ze kym malinka rastie a je zdravucka tak to jo v poriadku 🙂 mnoo tak nek sa vam ukaze a nek je zdrave 🙂 potom daj vediet ze ci sa ukazalo 😉

jerryjanka
2. aug 2012

pohodka baby ja budem mať zajtra už 36tt a mam minus 2 kilá 😀

petra1402
3. aug 2012

tak hej ono je podstatne aby babatko rastlo a to ze nepribera mamina tak to nevadi to je len fajn su zeny co priberu aj 20 kil a to je uz dost podla mna 🙂 urcite dam vediet 🙂
@vladka07

vladka07
autor
4. aug 2012

@jerryjanka ahaa fiha mno ale babo je ok ze?? 🙂

jerryjanka
4. aug 2012

@vladka07 no dufam že ano naposledy v 34tt mala 2100 gramov

vladka07
autor
5. aug 2012

@jerryjanka mno ves co ja ani nevem kolko moja mala vazi mno 😒 ale tak prej rastie a vsetko je ok tak hadam bude ok mno 🙂 a to mas v ohode neboj ete ribere ja som sa narodila v 38tt a vazila som 2440g 😀

ellise
5. aug 2012

@vladka07 buď bez starostí, já nepřibrala ani kilo, a mladej měl 5, 20kg

vladka07
autor
5. aug 2012

@ellise wow, fiha mno riaden chlop 🙂 mno ja som pribrala zatel 3kila 😀 ale tak ete mame 6tt do porodu 😀

luciaq
5. aug 2012

ja zacinam v utorok 37 tyzden a mam na sebe 3kg. ja som doteraz grcala tak viem z coho to mam+neskutocne zive dieta takze nemam sancu nabrat :D

ni.kolet
26. aug 2012

Ahojte. Ja by som mala takú prosbu. Zaujímalo by ma, že keď je žena v piatom mesiaci a spraví si tehotenský test, či bude negatívny alebo pozitívny. Lebo v tomto období tvorbu hcg preberá placenta a teda hcg sa do moču nedostáva. Dík.

ninarigova
30. aug 2012

Ahoj .Ja som v 21 tyzdni a mam stale rovnaku vahu,nic si stoho nerob to je uplne super 🙂 Pretoze na konci budes priberat a to vsetko steba opadne hned poporode.Ja som pibrala pri prvorodenom len 7 kg,cuduj sa svete mal 3,800g a bol velkyyyy 54cm.Krasny zdravy syncek.Plus voda v tele a prsia vsetko zmizlo v priebehu 1 mesiaca.Zdasa ze budes mat sznceka. 😀 V 2 tehotenstve som pribrala 12kg,v tretiom az 26kg 😀 pani poviem ti ze to bola pecka vsetko zhadzovat a ked sa mi to konecnepodarilo.Slak ma traf som 4 krat tehotna 😀 citim sa ako pri prvorodenom a uz aj viem pohlavie.Je to syncek moj mali necakany zazrak 🙂 U lekara absolvujes rozne krvne testy prave nato aby si vedela ze je vseko v poriadku,vdaka bohu ze nieco take egzistuje.Ja mam 35 rockov mam toho vysetrenia ovela viac 🙂

latko
7. sep 2012

Som v 28 tt a vibec som ne pribrala vie mi nekto poradit ☹

drobcek76
7. sep 2012

Ahojte tehulky 🙂 ja som v 24 tyždni a pribrala som 7kg . myslite že je to vela?

vvia
7. sep 2012

som v 25 na koci a som minus 1kg a dnes mi potvrdili aj tehu cukrovku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre