Používame cookies. Viac informácií tu. OK
azarijka
11. mar 2012

ja som do 4mes tiez takmer kazdy den, potom to preslo....

maximma
11. mar 2012

Ahoj, no nechcem strasit, poznam maminy, ktorým bolo zle pocas celeho tehu a dokonca zvracali aj kazdy den. Drzim palce, aby coskoro preslo. 🙂

maribell
11. mar 2012

ja som vraciala skoro kazdy den ale iba prve dva mesiace. vtedy som aj dost schudla ale nastastie bolo chudnut z coho 🙂 cize babatko aj pri mojom slabom stravovani malo z coho brat ziviny. ale myslim ze na tvoju otazku by ti asi lepsie odpovedal lekar.

stvura
11. mar 2012

vitaj v klube...pri vsetkych troch tehu bolo vsetko nonstop vonku do toho 7. mesiaca...pri prvom najhorsie, potom sa to troska ukludnilo 😎

euka210
11. mar 2012

mne bolo tiez zle do 4m, ale su aj take, ktorym bolo dlhsie zle, aj do 9m. Ked vies, ze je to od tehu a nie nieco ine, tak asi treba len vydrzat a obetovat to za to krasne babo 🙂

retkvicka
11. mar 2012

jaaj vydrz..moja mamka ked ma cakala grcala celych 9. mesiacov.....drzim palce, vela energie zelam....a urcite to spomen svojmu dr.., len nech vie.

annie13
11. mar 2012

nechcem ta strasit ale ja som prezvracala cele tehotenstva , obidve dokonca aj v den porodu som zvracala, v 7-8 to bolo trosku lepsie zvracala som len tak 3x denne ale dovtedy v kuse den aj noc, niekolkokrat som bola na infuziach pre mna to bola najlepsia diéte tehenstva ja som chudla nie priberala

penelopa
11. mar 2012

Ahojček!
Myslím si,že asi áno,ja mám detto a som v 30tt 😔 .No,čo už každé tehu je individuálne.

linuska1
11. mar 2012

ahoj.. ja som zvracala poctivo 8 mesiacov..a nie len raz denne... drzim palec..🙂

nanulik
11. mar 2012

mne mama vravela že ešte aj pár krát po porode vracala 😀 ja celé tehu ani raz 😀

melonik7
11. mar 2012

..ja som si tykala so záchodom do konca 6 mesiaca, pravidelne 3x denne..a potom prišla na rad chladnička 😀

kamilka22
11. mar 2012

ja som grcala celych 9 mesiacov, posledne 3 mesiace uz len rano, prvych 6 som mala celodenne nevolnosti. Ak Ta to velmi otravuje, zbehni k lekarke a daj si predpisat Torecan cipky - mozu sa v tehotenstve, ja som ich uzivala v druhom tehotenstve, skvele zaberali, nezvracala som a mohla som sa riadne najest. Az som si hovorila, aka som bola pri dcere sprosta, ze som to chcela vydrzat. Bolo to vtedy fakt hrozne...

kristinka123
11. mar 2012

bacha na zuby, ja som tiez takmer cele tehotenstvo vracala a dost si to odniesli ☹

steggy
11. mar 2012

Volila by som radšej homeopatiká : Cocculine- sú bezpečné, narozdiel od Torecanu, ktorý môže spôsobiť svalovú stuhnutosť a je kontraindikovaný u detí do 15 roku.....

macamac
11. mar 2012

asi je to normálne. ja osobne som nezvracala ani raz. ale moja mamina pri oboch denne vracala, vraj vždy,ako prišla z práce až do rána skoro stále 😒 a bolo jej hrozne zle,že pri druhom tehu už bola zúfalá.ale zvládla to 😉 ber to tak,že raz to proste skončí. viem,že to musí byť nepríjemné, ale už si za polovicou tehu-tak držím palce 😉

lubina
11. mar 2012

v prvom tehu som nevracala ani raz.Druhe bolo o to horsie, vracala som rano, obed, vecer, neskutocneeee.......a to az do 5-teho mesiaca.Uz som si myslela, ze to bude az do konca lebo moja mama hovorila, ze ona vracala este aj par mesiacov po porode 😠 .Asi som nepotesila.........

adinkag
11. mar 2012

jasne je ja som vracala skoro do 7meho niekoko krat denne a neskutocne ma palila zaha az do konca tehu

arasidka123
12. mar 2012

ja som zvracala iba jeden jedinykrat aj to len z mineralnej vody inac vobec a zas moja svokra mi vravela ze ked ona cakala dcerku tak ze zvracala este aj v osmom mesiaci dokonca aj 13x denne....

eir
12. mar 2012

skús zmeniť stravu ... mne pomáha pitie čaju, kamilkový alebo zázvorový, resp. ich mix, silný zázvorový nie je vhodný, len taký jemný ... a je lepšie jesť častejšie menšie porcie ... kľudne aj pohryzkávať celý deň niečo ... vraj sú dobré aj zázvorové sušienky, no tie ťažko dostať v obchode, ale ak rada pečieš, môžeš skúsiť urobiť sama 🙂

katkas1
12. mar 2012

ja som pri prvom tiez do 6 mesiaca ale vsetko aj vodu proste aj ked som nic nemala v zaludku tak len kyseliny ale az tak ma napinalo, kym som sa aj nepocikala a pri druhom tehu som vracala do porodu

mata1826
12. mar 2012

ahoj tiež som zvracala do konca tehotenstva. niekoľkokrát za deň boli stavy keď som nemohla vidieť ani viac potravín pokope bo to bola hrúza dokonca ani recepty v časopisoch 😝 nakupoval len manžel varenie no hotová katastrofa pre mňa 😢 ale to bol taký extrém

tkmama
12. mar 2012

ahoj, ja mám podobnú skúsenosť, ako mamina predo mnou, obe tehotenstvá boli utrpením, denne som vracala, všetko mi strašne smrdelo, neustále ma napínalo, nemohla som nič jesť ani piť, takže pôrody boli pre mňa vykúpením (a oba boli rýchle!). Doktor mi stále hovoril, že je to jeden zo znakov, že dieťatko je v poriadku, lebo je to o hormónoch. A vraj detičky, ktoré takto trápili mamičky, sú krásne. A tie moje fakt sú...🙂🙂🙂

zu2za3na
12. mar 2012

ahoj no nezávidím ti, ja som nezvracala skoro vôbec, ani som nevedela že som v tom, kým som necítila pohyby a nevykuklo bruško, ak malý má vitamínky a vyvíja sa normálne, tak je to normálne ako hovoria baby v príspevkoch, tak ti prajem pevné nervy a nech to čím skôr prejde 🙂 a hlavne krásne zdravé bábo 🙂

jankako
12. mar 2012

ja tiež do 6mes.vkuse som to musela prelievať vodou.a ked som bola hladná??koniec,napínačky jako sviňa..

lenka311
12. mar 2012

Je, ja som vracala ešte aj v deň pôrodu.... 😉

adri2211
12. mar 2012

ja som zvracala do konca tehotenstva denne. este aj v predporodnej sale som zvracala.

matya77
17. mar 2012

ahojte babuľky, tak pozerám že všetky dokonale poznáte stretnutia pri "porceláne". Píšete že denne ste zvracali ale koľko krát? Lebo ja končím 8 tt, a zvraciam denne viackrát. Už som bola 2x hospitalizovaná v nemocnici kvôli dehydrácii, napumpovali ma infúzkami a to mi super zaberalo. Ale potom som dostala zápal cievy v ruke, vraj kvôli pare z infúzie, a cievny Dr mi infúzie zakázal. Odvtedy len čípky alebo injekcie. Kým som ležala v nemocnici tak som skoro vôbec nezvracala, akonáhle ma pustili domov tak na druhý deň (čo je dnes) už 5x...neviem čo s tým, uvedomujem si že je to viac - menej asi psychické, inak si to neviem vysvetliť. Mali ste niektorá podobnú skúsenosť? Nie je predsa možné aby som išla na mesiac do nemocnice, len preto aby som doma nezvracala... 😖

nastasia
17. mar 2012

mne pomohli homeopatika. je mi zle uz dva mesiace tiez som bola aj na infuziach, jeden den som zvracala dokonca 20x. tiez mi vsetko smrdi. pomahaju mi prechadzky a po homeo nezvraciam uz 3. den. klop klop nech to tak ostane

lialucia
12. sep 2012

ja som tiež od začiatku zvracala denno-denne, našťastie mňa to prešlo asi po 6.mesiaci tehotenstva,
ale sú aj tehuľky, ktoré zvracajú celé tehotenstvo, poraď sa z lekárom

meiwe
13. sep 2012

Ja zvraciam 20 krat denne , ak nespim tak sa mi otaca zaludok ako na kolotococh a to som len v zaciatku 7 tt, 😠

Tu začni písať odpoveď...

Odošli