Veľmi aktívne bábätko na sone

4. máj 2023

Ahojte, asi zbytocne analyzujem, ale neviem si to racionalne vyhodnotit lebo som po strate.
Zase som tehotna a bola som vcera na kontrole. Doktorka vsetko pozrela a zhodnotila ze babatko je velmi aktivne, naozaj sa stale hybalo a poskakovalo.
Jak som vsak vcera zaspavala tak som rozmyslala ze ci nebolo nespokojne alebo nieco nebolo v neporiadku ci nejak extra nevyvadzalo, chvilu dalo ruky nad hlavu a potom zase vystrelo rychlo nohy. Prosim ukludnite ma ze je to normalne. Muz hovori ze mi to asi povedala preto aby ma po tej poslednej strate nejak potesila ze babo zije a je zivotaschopne.
Dakujem a prepacte za vylev

yeneffer22
4. máj 2023

Neboj sa je to v poriadku, ma veľa miesta tak to ešte využíva kým môže. Moje je tiež ako taká husenica. Doktor ho nikdy nevie zmerať poriadne lebo sa ani na sekundu nezastaví :D

lalaboo
4. máj 2023

moje všetky tri deti boli veľmi veľmi aktívne v bruchu, doslova vykopávali doktorke sono z rúk 😁 takže bez obáv

diewcatqoo
4. máj 2023

Jasne, ze je to normalne. Niektore deti su aktivne, niektore radsej lenosia. Moje dieta nikdy nevedeli ani zmerat na prvykrat, lebo bol vzdy v pohybe. Ku koncu tehotenstva to uz bolo aj neprijemne, pretoze sa mi vkuse brucho natriasalo a nemohla som ani spat. A zostalo mu to doteraz, stale je to aktivne dieta, ktore neposedi ani na chvilu, ma rozrobenych milion veci naraz, vzdy odbieha, vzdy v pohybe, vsetko riesi poklusom...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mima1608
4. máj 2023

Mne keď naposledy robili sono minulý týždeň, tak malá kopala až doktorke to sono nadskakovalo na bruchu 😅 potom mi vravela, že sa hrá s pupočnou šnúrou. Takže je to asi normálne. Zas nie je extrémne aktívna vždy. Má dni keď kope permanentne a potom má dni, kedy ma nakope 4-5krat a toť všetko. Ak by bolo niečo v neporiadku, som si istá, že na sone by to videli.

iwesska
4. máj 2023

Moj bol taky,aj ked sa narodil. Ma ADHD. Druhe dieta sa ledva pohlo a aj zostalo take lenive😃 Vsak to je dobre,ze je take zivotaschopne.

chadkroeger
4. máj 2023

je to uplne normálne, aj moje podskakovalo. Pýtala som sa lekára, že ci sa mu čká, tak vravel, že nie, že je také aktívne. 🙂

svetlonos
4. máj 2023

😀 ahoj,
aj ja to tak mam. V lete som potraula pomerne na zaciatku. Zaciatkom oktobra som otehotnela znova. Na kazdej kontrole mam ultrazvuk a na tej prvej trval snad aj 10 minut. Tk sa maly hybal, otacal a kotrmelce robil, ze ho nemohla skoro zmerat 😆.
Za chvilu rodim a je omnoho aktivnejsi ako prvy drobec. Teraz vidim kazdy den take super jasne pohyby cez brucho, az je to srandovne 😅
Nic sa len neboj, bude uplne v oriadku, len bude take aktivne babatko 🙂 Prajem ti pohodove tehotenstvo.

zuzi0911
13. máj 2023

Viem ako sa bojíš...
Tiež som po strate a tehitestvo bol stres veľký..maličký bol veľmi veľmi aktívny, to co on stvaral a zrazu kľud to som skoro slolabovala a potom zas pohyby silné,bolestivé...raz som bola aj na pohotivisti lebo sa hybal 3 hodiny v kuse bez prestavky a to bolo doslova trhanie uz v 37tt ....ale našťastie všetko v poriadku ...hybal sa este veľmi aj počas pôrodu co vraj deti uz spia vtedy 😅..a nemal ani len šnúru okolo seba obmotanu čoho som sa ja najviac bala ..
Ctg ani nevedeli natočiť...lebo keď konečne našli stdiecko on sa dal na druhú stranu atď 😅 stale vykopaval tie sondy čiže ja namiesto 15 min som aj hodinu bola 😅
Neboj ..😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre