Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zníženie AFP v 20. týždni

terezka288
1. júl 2020

Ahojte v 16tt mi vyšli Triple testy pozitívne Na genetické v 20tt mi povedali ze cez mobil že výsledok je furt pozitívny ale podstatne menej, v sobotu idem do MT doktorovi Grochalovi Co si myslite Vylúčia mi podozrenie na rastep atď?

denden77
1. júl 2020

@terezka288 ides k jednemu z top odbornikov.. ak by tam razstep bol, isto ho uvidi.. drzim palec 🍀😉

kiki68
1. júl 2020

@terezka288 myslim ze by mohli, este stale do 24tt sa da absolvovat nifty, teda nipt, ja som mala ten rozsireny a tam je 9 syndromov a este dalsie veci. Razstep by uz v tomto tyzdni mal byt pekne vidiet odbornikom. Prinajhorsom to pojde ak budu zle znaky na sono na amniocentezu. Ale triple test nie je zrovna nejaky spolahlivy a ukazuje to casto falosny poplach. Bez toho morfo ultrazvuku je to skor strasiak v maku ako nieco s dobrou spolahlivostou.

lienocka2808
1. júl 2020

@terezka288 amniocenteza na 100percent vyluci iba geneticke mutacie vzniknute zlym delenim genov, napr. Downov syndrom a ine podobne syndromy. Co sa tyka razstepov tak z amnio tiez nebudete vediet na 100percent, tam bude tiez len pravdepodobnost. Najistejsie je morfo sono spickovym odbornikom akym Grochala urcite je. Takze drzim palce.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli