Ako prebieha príjem na cisársky rez?

lilianocka2016
2. sep 2020

Ako prebieha príjem na cisársky rez co ma caka

renatik91
3. sep 2020

@lilianocka2016 Čaká Ťa pôrod.

nadal2345
3. sep 2020

Čo presne chceš vedieť kľudne napíš 😉

jany149
3. sep 2020

@lilianocka2016 ja som mala 2x cisarsky...obe deti mi naplanoval dr. na piatok,stvrtok som sla ráno na prijem..este v ten den normal strava aj obed vecera ,od polnoci už nic nejest nepit a rano o osmej priprava na salu..cievkovanie....spinal....a o 8.33 a druhe o 8.37 uz boli obe na svete...ja potom 24h na jis a po 24h ma postavili na nohy

5peta1
3. sep 2020

Zavisi od porodnice. Ja som prisla rano o 6.30 na prijem, sestra ma zaevidovala, spravila pasy, prezliekla som sa a videl ma lekar na prijme.
Prestahovala som sa na vzdycharen, kde ma vselicim napichali + dali infuziu + zacievkovali. A cakala som. Potom ma vzali na salu, spinal. Previezli ma na pooperacne, kde som bola do obeda a potom na sestonedelie. Cely cas chodili sestricky a starali sa o mna. Postavit som sa mohla vecer (niekde stavaju az na druhy den). Ja som si vydupala, aby som sa mohla uz vecer postavit. Cim skor sa postavis, tym rychlejsie sa zotavis !
Drzim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre