Chlapčenské meno pre bábätko žijúce v Rakúsku.

15. mar 2020

Plánujeme zit v Rakusku, preto hľadám dietatu take medzinarodnejsie meno. Mám týchto troch favoritov, aj keď s nimi nie som veľmi stotoznena: Richard, Thomas, Christian.
Je to celkom velka zodpovednost vyberat meno, keďže to dieťatko s ním bude cely zivot zit a nemusi sa mu pacit. Manžel sa od vyberu mena distancuje, povedal mi, že si mám vybrat take, aby som s ním bola hlavne ja spokojna. Ktoré by ste vybrali vy? Priezvisko je tiež zahraničné, čiže nebudeme mat Christiana Mrkvicku😉.

bociandy
15. mar 2020

Z tychto troch za mna urcite Richard. My sme tiez chceli mezinarodne kratsie, lebo mame dlhe priezvisko a vybrali sme David.

oneva243
15. mar 2020

Za mna tiez Richard 😊

basska_b
15. mar 2020

Mne sa páči Thomas celkom

kacatko
15. mar 2020

Za mňa tiež Richard, keďže máme jedného doma😊

denisa2019
15. mar 2020

Oliver, Simon

mati31
15. mar 2020

Benjamin, Samuel, Adam, Lucas, Patrik, Damian.
Z tých troch asi Christian

olivia2001
15. mar 2020

Thomas😍

anitaartis
15. mar 2020

Aj my chceme medzinarodne,manzel je spaniel.zatial.sa rozhodujeme medzi Daniel a Matias.🙂

janne318
15. mar 2020

Samuel 🥰

natasha1988
15. mar 2020

Thomas je meno pre uspešneho a v spoločnosti uznavaneho muža.😎

denullllka
15. mar 2020

Christian

karolinakr
15. mar 2020

Daniel je neotrepane meno a velka biblicka postava, prorok a vizionar Mne mama chcela dat Daniel, keby dom bola chlapec
Ale ked s tymi 3 nie si stotožnená, hladaj ďalej
David bol veĺký kráĺ židovský, ale keďže ho ma každý druhý, tak by som dala vzácnejšie

saskia_98
15. mar 2020

Ja mam doma Richarda a poviem ti, to meno sa mu brutalne hodi. A tiez som len tak na rychlo vyberala. 😅

lula313
15. mar 2020

Christian

karolinakr
15. mar 2020

Ty sa pýtaš z tých 3, že nie si stotožnena? Tak Richard jednoznačne, my sme mali v 1.r ZŠ Richarda, to bol frajer, ja to meno mam zafixovane pozitívne.Potom sme v 15.aj chodili spolu. Sestra má Riška. No a Thomas ako Tomáš tiež je pekne meno tomu dávam 2.miesto a Christian čiže Kristián je krásne memo ale decku by som ho nikdy nedala. Tiež s nim nie som stotožndná, hoci na druhých mi nevadí

kiki68
15. mar 2020

Christian je moj muz, je to uzasny chlap. Tiez cakame chalana, moj muz je Rakusan a zvazujeme ake meno. On Christiana zial nechce, co zas chapem.

kiki68
15. mar 2020

Inak Christian sa tu skracuje iba na Chris. Takze ziadne Kiko a podobne skomoleniny nehrozia. Mojmu ked som povedala, ze ako mna volaju Kiki, tak jeho by Kiko strasne sa mu to pacilo 😂 Kiki na tu tiez vobec nevolaju, vlastne mi meno nejako neskracuju. Nemaju to tu vo zvyku. Cize co date tak ho aj budu volat tym celym tvarom mena.

karolinakr
15. mar 2020

Kiko to je zlate, to bola andulka

michaela188
23. mar 2020

My sme vyberali k rakúskemu priezvisku a polovička vybrala Theodor 🙂 a ja som maximalne spokojna

alexk12
23. mar 2020

Markus

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre