Chrápanie ku konci tehotenstva

katicads
12. sep 2013

Ahojte. Je mi trocha trapne, ale snad nie som sama.
Som v 38 tt a teraz mi povedali, ze uz par tyzdnov v noci riadne pilim drevo, teda chrapem ako drevorubac. Doteraz som taketo problemy nemala.
Cim to moze byt? Uz neviem spat ani na boku, ani na chrbte.
Mate tiez takyto problem, a ked ano ako to riesite?

salome_82
12. sep 2013

V tehotenstve som chrápala aj ja 🙂 Dokonca som sa raz na vlastné chrápanie zobudila 😀 Manžel z toho síce najprv nechápal, no potom si zvykol 🙂 Po pôrode som už znova nechrápala.

heeedka
12. sep 2013

ja som v 39 tt a presne to isté...asi pred 10 dňami som si sama všimla, že trochu chrápem a to inak tento problém vôbec nemávam.
A tiež už neviem, ako sa uložiť...treba vydržať, to sa zase vráti to normálu 🙂

dancul177
12. sep 2013

@katicads no ja som mala dlho upchaty nos v tehotenstve a tazko sa mi v noci dychalo a tiez som aj chrapala a ako pise @salome_82 tiez som sa na to aj raz zobudila 😀, ako som porodila vsetko prestalo. Tiez sa mi nedalo spat ani na boku ani na chrbte, asi 1000x som sa cez noc prehodila na posteli. Neboj nic, vsetko to prejde ked porodis, co ako pozeram je cochvila.

zudorka
13. sep 2013

ja chrápem od začiatku tehotenstva 😀 manžel neviem pri mne spať, ale ja sa nepočujem ani sa na to nebudím, takže neriešim 🙂

katicads
autor
13. sep 2013

uff to mi odľahlo, že nie som sama a čoskoro to prestane. Ale teší ma jedna maličkosť 😉 , že si to aj môj chlap vyskúša, aké je to zobudiť sa na chrápanie toho druhého 😀

adulkamit
14. sep 2013

Musím sa k vám pridať 🙂... verím, že to po pôrode prejde. Môj manžel tomu tiež nerozumel ale už si vraj zvykol 😀. Vravela som mu, nech ma zobudí, keď budem chápať, no bol taký zlatý, že mi povedal, že on to vydrží, že sa mám ešte vyspať, kým drobček nie je s nami. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre