CTG a poradne od 36. týždňa. Musím ísť aj tam rodiť?

11. máj 2021

Caute mile mamky, ked som sa rozhodla pre pôrod v nemocnici A ale po dnesnom dni som si to rozmyslela, môžem to este zmeniť? Radsej pojdem do porodnice B, lebo akože sedieť 2h na chodbe a čakať kým vás vezmú dnu, je cez... A keby som nebola objednaná tak ok.... A dieťatko sa vrti, tak, ze mi neda sedieť na tej tvrdej lavičke.... Och ja sprostá.... Môžem to este zmeniť???

nikusiak9
11. máj 2021

zalezi kde, minimalne v BA budes sediet vsade ak si niekoho nezazmluvnis.

autor
11. máj 2021

@nikusiak9 východ Košice

kiki68
11. máj 2021

Ale to je bezne, ine su vysetrenia a ine je porod. Ja som vo Wien stravila bezne aj dve hodky cakanim na ctg, usg. Ale na prijme na oddeleni uz sa necakalo. To uz ficalo podla toho ako sa rozbehol porod. Cize ja neviem ci by to bolo riesenim menit to teraz .

jaskolka
11. máj 2021

Ako píše vyššie kočka, tak iné je bežné vyšetrenie v poradni, alebo pásy a niečo iné je pôrod. Samozrejme ze pri rodiacej žene, ak budeš mat bolesti, alebo ti odíde voda, nebudeš 2 hodiny sedieť, to je logické 😃. Ale pri takých vyšetreniach, nuž ano, aj ja som sedela a čakala, dokonca v 30 stupňovýcb horúčavach v lete, brucho veľké dieťa akčné a klíma nebola, bohužiaľ,to inak nebude nikde

dublinka22
14. máj 2021

Rodit mozes v hociktorej nemocnici, nikde neni napisane ze musis rodit v nemocnici kam chodis na ctg a usg. Dolezite ze si sledovana

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre