Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Dĺžka bábätka v 31 tt

pereczova
10. jún 2019

Ahojte.Dnes som bola na poradni.Malá ma 1600g ale cm mi neako nesedia.Spytala som sa či vedel približne odmerať že kolko meria ak som neprepocula tak povedal ze priblizne 32 cm ale neako sa mi to zdá málo.Lekár nepovedal že by sa zle vyvýjala ale proste mi to nedáva zmysel.
Môj synček mal v 32 tt ked sa narodil 46 cm.

seva22
10. jún 2019

Ono CM sa niekedy udávajú od hlavičky po zadoček,to vedia zmerať keďže nôžky majú pokrčené

xeonela
10. jún 2019

@pereczova ja si myslim, ze sa nemas coho bat, aj nikolas bol mensi, oni to na tom sone nevedia presne a podla mna ani moc priblizne zmerat, ved dietatko je pokrcene....

gabulienka623
10. jún 2019

Mne sa tiež zdá že v takomto pokročilom tt sa už meria len po zadoček, ked nozky má pokrčené, takže žiadne strachy

hennyinnsbruck
10. jún 2019

Možno si zle počula.... Keby niečo nebolo ok tak by určite povedal... Nemáš nijaký papier s údajmi? Mne davala gynek foto zo sona s údajmi ako napr obvod hlavičky, dĺžka stehennej kosti... No a dĺžka babetka je dĺžka stehennej kosti x 7.

humajnicek
10. jún 2019

@pereczova nerob paniku, ani si poriadne nerozumela 🙂 A nemusíte sa riadiť tabuľkami, pochybujem, že by ťa neupozornil alebo by nechcel nejaké vyšetrenie.

pereczova
autor
10. jún 2019

Dakujem 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli