Druhé tehotentvo - kontrakcie

ku_uk
6. mar 2023

Caute. Idem do finále, pár dni do TP.
Zaujíma má, či vám začali kontrakcie pri druhom pôrode približne v rovnakom čase, ako s prvym. Nie kedy ste úplne porodili od kontrakcii, to môže byt aj o 24 hodin, ale či vam zacali kontrakcie cca rovnako alebo úplne rozdielne. Ďakujem
Mne s prvym synom začali o polnoci, to bolo ideálne pre mna 😁neviem si teraz prestaviť, aby má chytili bolesti niekde v obchode alebo na baby balance s prvoroenym 😁 tehotentvo mám bezproblémové, chldim medzi ľudí aj s mladším synom preto ma to celkom zaujíma, ako ste to mali viaceré 😊

jaskolka
6. mar 2023

Obe deti sa mi narodili nad ránom, kontrakcie začali v noci, ak myslíš toto 🙂
Akurát syn bol 8 dní po termine a dcéra 2 týždne pred ním

ku_uk
autor
6. mar 2023

@jaskolka áno, toto, že sa ti vlastne obe pôrody začali cca rovnako. Ďakujem 😊
Aj ja som orveho 8 dni prenášala, teraz som úplne zatvorená tiež a že to tak skoro ani nebude. Nejak citim, že aj teraz budem prenášať

ivka21
6. mar 2023

@ku_uk no u mňa to šlo veľmi rýchlo len mi tvrdlo brucho bez bolesti naozajstné bolesti začali 1,5 h pred pôrodom. Este ze som sa šla spýtať ci ne rodim. Pri prvom bolesti od 9 rána a porodila som večer pol deviatej

veronikaszabova
6. mar 2023

@ku_uk
Prvy porod zacal okolo 9tej rano, druhy o polnoci

ku_uk
autor
6. mar 2023

@ivka21 brutal 🙈 tak to je vysnívaný prood potom. Men začali s prvym presne o polnoci a porodila som o 5tej rano. Uvidíme teraz

ku_uk
autor
6. mar 2023

@veronikaszabova ou, takze úplne rozdielne časy

bejbypd
6. mar 2023

Prvý porod ,od rána vyvolávanie, kontrakcie ozajstné začali okolo pol tretej ,narodila sa 17:21,druhý porod nič mi nebolo išla som večer do sprchy ,po sprche prvá bolesť, ktorá už akosi neustupila,hneď sme sadli do auta a malý sa narodil 21:40 do hodiny od prvej bolesti nestihli sme nič.. tretí porod v nedeľu odtiekla plodová voda,bolesti nezačali, na druhý deň ráno, vyvolávacka do troch hodín bol na svete o desiatej doobeda..absolútne každý jeden porod iný..

bejbypd
6. mar 2023

A aj bolesti úplne iné,pri dcére veľmi do krizov ,pri synovi iba chrbtica a pri druhom synovi absolútne všetko má bolelo ,tretí, najťažší najbolestivejsi porod

ku_uk
autor
6. mar 2023

@bejbypd neskutočne… pri prvom synovi som čítala jednu knihu, nejaká priprava na pôrod a tam písali, že mnoho ženam začína pôrod cca v rovnakom čase aj ostatne pôrody, ale je to individuálne. Nebudem sa teda spoliehať na polnoc 😏

bejbypd
6. mar 2023

@ku_uk janby som sa na to isto nespoliehala..A možno som výnimka,ale ja som aj všetky tri tehotenstva mala úplne iné..
To naj tehotenstvo bolo druhé a takisto aj porod a takisto aj dietatko bolo to najkludnejsie🙂
Niekedy si hovorím, ze aký porod ,také bábätko..🙂))

kris_tin257
6. mar 2023

Oba pôrody mi začali v rovnakom čase, cca okolo polnoci zo soboty na nedeľu 😊 akurát intenzita kontrakcií a dĺžka pôrodu boli iné

ku_uk
autor
6. mar 2023

@bejbypd och tak to u nás to bolo naopak. Prvý Prood rychly, bolestivý ale bolo to rýchle…skôr po pôrode som chcela vrátiť cas, aby sa vrátil naspäť do brucha😁 extrémne 2 mesiace prepalakane, vlastne celé sestonedelie… nejak sa pripravujem na ten teror aj teraz. Uvidíme, možno teraz bude extrémne zlý pôrod a dobre bábätko. Som sama zvedavá

ku_uk
autor
6. mar 2023

@kris_tin257 aj u mna to bolo zo soboty na nedeľu 😊 a akú dĺžku prídu si mala pri druhom? Dlhší, kratší?

kris_tin257
6. mar 2023

@ku_uk pri prvom som porodila 21:09 v nedeľu večer pri druhom som ledva prišla do pôrodnice porodila som 7:15 v nedeľu ráno 😀 smiali sme sa že pri treťom by som už porodila asi doma 🙈

ku_uk
autor
6. mar 2023

@kris_tin257 😁tak to je uzasne, presne taký prood si zelam. Čím skôr, tým lepšie. Mne začali o polnoci konteakcie a o 5tej rano boľ na svete. Ale teda uvidíme, je to vo hviezdach, ako to bude teraz

kris_tin257
6. mar 2023

@ku_uk držím palce 🙏

ivka21
6. mar 2023

@ku_uk v podstate áno zavinovanie maternice už bolo horsie😄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre