Frekvencia pohybov v 32. týždni

anakristina
17. mar 2016

Baby pisem vam preto,lebo sa stresujem,ze citim malo pohybov za den.som v 32.tyzdni, mala je hlavickou dole. Su cele hodiny ze pohyby necitim. Ked lezim na lavom boku tak ich zopar citim. Tie bolestive kopnutia su menej caste. Malokedy su viditelne na bruchu. Doktorka povedala ze to len mozno nevnimam ale praveze sa sledujem stale.kazda hovori,ze v noci nespi tak kope babo a ja praveze malokedy nieco ucitim v noci a spim dalej.co sa da robit?ctg stroj ak si zaplatim? Ukaze ci je to v pohode?hlavicka je inak moc dole.dakujem ak si najdete cas napisat nieco z vasich skusenosti

jurly
22. mar 2016

@anakristina myslim ze ctg a sledovanie sa deje posledny mesiac pred pôrodom alebo pocas uz samotného porodu. ale podstane je, ze je ti lepsie. to ze Ta to nic nerobenie nenaplna chapem, ale vychutnaj si to lebo po porode bude toho behania viac ako dost. prijemne tehulkovanie 😉

anakristina
autor
22. mar 2016

@jurly moc ti dakujem 🙂 no po vselijakych stresoch sa tesim na ten blazinec. Nech je uz malinka doma

jurly
22. mar 2016

@anakristina to ti verim. ja som nebola ina 😀 vybavicka kupena?

anakristina
autor
22. mar 2016

@jurly ano,mame vsetko 🙂 aj ked nam rodina kvoli tomu nadavala.citala m sa lepsie ze ani vecicky nebudem musiet prat a zehlit hned po porode ale uz ich mam pripravene.no ja som dost paranoidna 🙂 okolo malej sa toci moj svet 🙂

anakristina
autor
22. mar 2016

@jurly malo to byt citim sa lepsie len sa to prepina

anakristina
autor
23. mar 2016

Tak baby mala je uuplne dole a mozno preto sa moc nehybe lebo je zafixovana.prietoky su dobre ale ze mozem ist do nemocnice ak bude zle a budu robit ktg.hrozi predcasny porod tak mam lezat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre