Hmotnosť bábätka v 38. týždni

maminkaja
15. apr 2013

ahojte maminky, som 38tt, dnes som bola v poradni a doktor mi robil ultrazvuk lebo mam velmi male brusko... mala ma podla ultrazvuku 2600g, je to podla Vas malo a podla ultrazvuku ma 35tt + 3... alebo ake mate skusenosti... inak je vsetko v poriadku, prietoky aj vysetrenia, pohyby citim. neviem co si mam o tom mysliet a zacinam sa bat ☹☹☹

maminkaja
autor
16. apr 2013

@sense mna zasadne v noci uplne pichanie v krizoch a napatie v brusku... mam problem sa aj otocit na posteli.

sense
16. apr 2013

@maminkaja tak ja zas keby mi nieje teplo co sa potim a nemusim vstat v noci 2x na wc tak prespim celu noc

spievanka
16. apr 2013

..tak mne doki pozrel na bruško a tipol 25.tt, potom na sone zistil, že neklamem, že som si prišla po papiere na materskú v 34.tt 🙂 takže to bruško nie je podstatné..

monika060
20. apr 2013

Môj maličký mal v 38 týždni 2700 g.

sony44
20. apr 2013

náš mal teraz v pondelok v 37+2 váhu 3260 g, tak uvidíme koľko bude mať keď sa narodí 🙂

maminkaja
autor
23. apr 2013

no maminky, predlzili mi termin do 7.5... uz to chcem mat za sebou☹ nerozumiem ako mi mozu predlzit termin

madono
23. apr 2013

@maminkaja ahoj, presne viem ako sa cítiš, ja som malá tri termíny a aj tak som rodila dva týždne po tom poslednom. nevedela som sa dočkať ale všetko nakoniec dopadlo dobre a určite to tak bude aj u vás.

maminkaja
autor
23. apr 2013

@madono a nevadi to tomu babatku?

madono
23. apr 2013

@maminkaja záleží od množstva plodovej vody a tým pádom či má dosť výživy. môjmu to nevadilo, mal sa dobre, týždeň ho vyvolávali ale nechcel ísť von, skončilo to cisárskym na konci 42 tt. samozrejme musia sledovať ozvy srdiečka. ale je z neho chlap ako buk a hlavne zdravý, neboj sa bude to dobré.

monika060
29. apr 2013

@maminkaja Moj mal v 35+5 váhu 2700 g, je to úplne v poriadku 😀

monika060
29. apr 2013

@maminkaja Z toho si nič nerob, mne predlžili termin z 9 mája na 21.mája podľa UTZ je menší.

majka99999
29. apr 2013

@maminkaja kamaratka cakala chlapceka, co bol 3 tyzdne napred podla velkosti aj vahy, nakoniec rodila v termine, maly mal 55 cm a vyse 4,5 kg... Rodia sa vselijake deticky. Doktori maju na to tabulky, nie kazde dieta musi zapadat. 😉

mtbm123
18. dec 2014

ahojte, ja som v 38tt, dnes som mala poradňu, kde mi doktor povedal že je všetko v poriadku a naša Emuška má už 3100g 😀

fatimagozner
22. dec 2017

@anny1984 všetky deti sú najkrajšie, a neznamená že keď je dieťa väčšie tak je škaredšie a fuj že s pretiahnutými hlavami 😠 že ťa ústa nebolia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre