Hnedkastý výtok v 38. týždni

liiluska
19. apr 2013

Ahojte, už druhý den mám hnedkastý výtok ( ako keby s prímesou krvi)...žiadna číra krv. Je to ako ked Vám končí menštruácia. som v 38tt.môže to byť aj postupné odchádzanie tej hlienovej zátky alebo mám utekať k lekárovi. máte s tým skúsenosti? Ďakujem

zivika
19. apr 2013

@liiluska podla opisu to bude najskor zatka...podla mna doktorovi utekat nemusis, tam utekaj, keby bol vytok krvavy...zatial sleduj a bud v klude 😉

liiluska
autor
19. apr 2013

@zivika dakujem...ja som si aj myslela, len som sa zlakla že je to už druhý deň a nejaký hlien moc nepozorujem, ozaj je to iba taký výtok

saska.t
19. apr 2013

@liiluska kym to nie je jasna cervena krv a nie je to obrovske mnozstvo,starosti by som si nerobila,bude to hlienova zatka aj ked bez hlienu 😀 ,v tomto tyzdni tehotenstva to moze uz dojst kedykolvek 😉

marduliena
19. apr 2013

@liiluska Myslím že to je tiež tá zátka neni to nič vážne môže to byť začiatok pôrodu ja som to mala, na druhý den som išla rodit

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
saska.t
19. apr 2013

@kinna boze,ale ti zavidim,ja som vystriedala 3 sluzby v nemocke,kym som porodila 😠 cca 16 hod. 😅 teraz dufam,ze sa to skrati aspon o polovicu 😎

liiluska
autor
19. apr 2013

@kinna
@marduliena kočky a mali ste ten výtok tak že dlhšie, alebo vyšiel jednorázovo von...lebo ja to už mám od stredy večera

marduliena
19. apr 2013

@liiluska Ja som mala sobotu doobeda a v nedelu som rodila,ale kamarátka mala asi dva alebo tri dni a potom išla tiež rodit.To treba už len čakať , tá chvíla už čoskoro nastane

linda20111
19. apr 2013

@liiluska tiez si myslim ze je to hlienova zatka, podla mna uz bud zbalena a pripravena, lebo uz sa to blizi 🙂 mne odisla hlienova zatka v noci a trosku rano a v ten den poobede uz sa maly narodil 🙂 drzim palce

edie63
19. apr 2013

@liiluska Mne odisla hlienova zatka v sobotu rano, bola trosku krvava a potom som mala hnedy vytok az do porodu. Ked ma vysetrili, tak mi povedali, ze krvacam z krcka maternice, nepovedali vsak preco (dodnes ma trapi, ze som sa neopytala este niekoho). Dcera sa narodila v nedelu. Nechcem ta vystrasit, ale nemusi to byt hlienova zatka, avsak nemusi to znamenat nic strasne. Ja by som sa radsej dala vysterit. Drzim palce! 🙂

boga28
19. apr 2013

@liiluska ahoj mne to tiež začalo tak pomaly v stredu večer ale dr. povedala že to môže trvať aj týždden. tak uvidíme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre