Joj ženy, blíži sa pôrod? 🤰🙄

vojtasova
24. feb 2020

Ahojte zajtra som 39tt+1 .. termín o 7 dní ..chcem sa spýtať zajtra idem k lekarovi do nemocnice (TS) hádam vydržím a nebudem kaueit si volať záchranku manžel príde v stredu..pri najhorsom keby si ma tam nechali tak už zajtra ide totiž Oto že dnes mám celodenné tvrdnutie bruška,ku večer bolesť krížov a chrbta..intervaly sa striedali nebolo to stále prešla som sa, tak povolilo dala som si kúpeľ a v pohode..ale potom zase také pobolievanie len..ako keby ma telo skúšalo pripravovalo sa tak..aj bolesť taký tlak na konečni ako je to bežné viem..blíži sa pôrod...ale naposledy som bola otvorená na 1cm..
Čo myslíte..viem že mi neviete povedať kedy to príde..ale cca týždeň dva ? Budem prenášať...
Či sa telo takto pripravuje...bolesťami kríž, chrbta💛tvrdnutie...
Hlienovita zátka mi neodisla,kontrakcie nemám. Len poslickovia..ďakujem vám za rady a skúsenosti 🤰🤰💞

miriam11
20. mar 2020

@deniskatimmy začínajúci pôrod?

deniskatimmy
20. mar 2020

@miriam11 vazne? No pekne....zatial sa sledujem ale nemam pravidelne este kontrakcie ani nic

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre