Kedy vám kleslo bruško?

macinka00
11. máj 2012

Mam 5 dni do terminu a stale je vysoko.

evka4
11. máj 2012

brusko ti klesnut nemusi, mne napr. nekleslo vobec.

mia258
11. máj 2012

Nekleslo mi vôbec, porodila som skôr.

stvura
11. máj 2012

ja mam tiez 5 dni do terminu a brusko stale vysoko...obe tehotenstva som prenasala (5 a 4 dni), brusko nekleslo ani pri jednom, takze vyjadrenia ze este nepojdes rodit, lebo mas brusko vysoko ber uplne mimo....

dahra
11. máj 2012

Mne tiež nekleslo viditeľne, 5 dní pred termínom som bola aj pevne zavretá. Pol dňa pred začiatkom pôrodu som cítila malého hlavičku úplne dole, som sa sťažovala mužovi, že ani nohy už spolu nedám. 😀 Rodila som 4 dni pred termínom nakoniec- teda hneď na ďalší deň, akomi povedali, že "ste úplne zavretá, najbližšie dni to na pôrod ešte nevyzerá"

katka1981
11. máj 2012

mne nekleslo

baklik
11. máj 2012

nepocula som o tom, ze by muselo klesnut....

anieli_1
11. máj 2012

Mne pri synovi vobec este mi rozprávali ako je este vysoko a narodil sa v 37tt..... A pri dcére som mala nízko od začiatku uz klesnúť ani nemalo kde v 34tt som bola aj na udržiavanie v nemecké a dosiahli sme to az do planovaneho cisarskeho ale ked s bolestami pri každom kroku ... Takze to že je vysoko neznamená že ides alebo nejdés rodiť 😉

natalinka98
11. máj 2012

Mne tiež vôbec nekleslo a rodila som 6 dní po termíne.

lucka1987
12. máj 2012

tyzden pred porodom

vierkasteffi
12. máj 2012

ne nekleslo a rodila som v den termínu 🙂

marya
12. máj 2012

Mne kleslo pri oboch detoch zhruba mesiac pred porodom, aj som to zrazu citila, ze sa mi lahsie dycha a babo je nizsie 🙂 ( prveho som porodila 5 dni pred terminom, druheho 2 dni pred terminom )

danusskaaa
12. máj 2012

ani mne vobec nekleslo a to som 4dni prenasala. Sesternica ho mala dolu uz od 7mesiaca, takze je to individualne...

graceful9
12. máj 2012

asi pol hodinu pred pôrodom a prenášala som 5 dní 😉

lucka.lucy
12. máj 2012

Porodila som dva tyzdne pred terminom a kleslo mi den pred porodom 😉 Kazda sme ina 😀

jurkovamiluska
12. máj 2012

mne padlo v piatom mesiaci a ked som isla rodit mala som ho hore.

zuzana17
12. máj 2012

mn e tiež nekleslo vôbec, malého som prenášala týždeň a nekleslo, a malú som porodila týždeň pred termínom, tiež nekleslo

effkaa
12. máj 2012

nekleslo, rodila som cisarakom... asi 3 dni po termine kvoli vysokemu tlaku, velkej hlavicke a uzkym porodnym cestam.

dominika2227
12. máj 2012

mne kleslo uz pred 2 tyz. a zatial mam este 20 dni do porodu

nickiee0
12. máj 2012

mne kleslo až tesne pred pôrodom 😉

anetkaadamko
12. máj 2012

ako si to môžete pamätať všetko? 🙂)))))))))))))))))))))))))ň

veronika66
12. máj 2012

možno zla otázka ale ako zistím že mi kleslo bruško ? Povie to lekárka alebo sa to nejako inak dá zistiť?? 😒 😒

dzudka
12. máj 2012

mne nekleslo ani pri jednom dietati ...prve som rodila 1tyzden pred terminom, druhy porod bol vyvolavany v 38t pre vysoky tlak a treti teraz porod bol spontanny a tiez nekleslo porodila som 5dni pred terminom....
takze vobec nemusi klesnut brusko, staci ze dieta pekne zide dole tesne pred porodom...teda pred porodenim 😉

hoota
12. máj 2012

ani mne nekleslo, este mi doktorka povedala, ze asi budem prenasat, aj svokra hovorila,ze ho este mam vysoko a sup na druhy den sa nam narodil Misko 😀

monhla
12. máj 2012

Necelý týždeň PO pôrode 😀 . Mne sa práveže 3 týždne pred pôrodom konečne zdvihlo 🙂 Bruško nemusí "klesnúť" pred pôrodom. Niektorým klesne skoro, niektorým babenkám tesne pred pôrodom a niektorým do pôrodu vôbec.

cikyta
12. máj 2012

Mne klesá teraz (3 roky po pôrode 😀 ) A nielen bruško 😀

Ale nie, na termín pôrodu nebolo nejako extra klesnute...

benne
12. máj 2012

pri prvom som to nepostrehla.. ale pri druhom mi kleslo v 36tt a ti poviem, že ked som sa zrazu mohla slobodne nadýchnuť, tak to sa nedalo nepostrehnúť 😅 😅

zuzikkaa
12. máj 2012

@macinka00 nekleslo...ani pri jednom 😀 😀 😀 takze hybaj pod noz 😉

fide
12. máj 2012

no ja som ho mala dole hned od zaciatku a keby este viac kleslo tak babatka nedonosim kedze aj prve aj druhe velmi skoro naliehali hlavickou na krcok .....

sweetsuzi
12. máj 2012

asi 3 dni pred porodom, mas cas 😉 😉

lenka0283
12. máj 2012

ja som bola 3 dni po termine a brusko som stale nemala klesnute 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre