Krása a tvar bruška - pohlavie

triptamiiinka
12. máj 2023

Ahojte tehulky ako je to s tou krásou a tvarom bruska? my sme si nedali povedať pohlavie chceme prekvapko ale už som 38tt a nemôžem vydržať :D mate to tak ze ste krajsie tie co cakate chlapcov a naopak nafuknute a ubralo vám na kráse tie co mate dievčatka v brušku? 😃 dajte vedieť na pobavenie

lucka12399
12. máj 2023

@triptamiiinka no ja som bola nafúknutá od začiatku, vyhádzana ako pubertacka 🤣 a mame chlapca 😂

jaskolka
12. máj 2023

Ani v jednom prípade nič z toho. Mam párik 👨‍👩‍👧‍👦
Toto sú len povery, rozhodne to nie je nič určujece pohlavie, rovnako ako tvar brucha a chute.

kris_tin257
12. máj 2023

Pri chlapcovi som pribrala 17 kíl a mala problémy s akné pri dievčatku som pribrala 9 kíl žiadne akné či vypadávanie vlasov... Takže u mňa to bolo naopak 😊

triptamiiinka
autor
12. máj 2023

@jaskolka
@lucka12399 ldbo ja mam doma chlapca a teda pri nom som žiarila a teraz rovnako pleť mam ako bábätko ale každý mi vraví ze dievča nemôžem už vydržať ale zároveň chcem prekvapko :D

lucka12399
12. máj 2023

@triptamiiinka keď si vydržala doteraz, vydržis uz do konca 😃 ale máš môj obdiv, ja by som to nedala 😂😃

tenerifka
12. máj 2023

@triptamiiinka vzdy som bola pocas tehotenstva krasna (vraj), a mam 3 princezne

mima1608
12. máj 2023

Čakám dievčatko. A každý mi vravel predtým, že je to urcite chlapec lebo som vraj opeknela.

lauriik
12. máj 2023

Ved si 38tt. Uz to vydrz!! Najneskor za 3 tyzdne je babo s vami. Ja som si tiez nechavala prekvapenie a bolo to super ☺️ Mna skor tie posledne tyzdne viac ako pohlavie trapilo kedy uz konecne porodim 😅

triptamiiinka
autor
12. máj 2023

No ženy naozaj zaujímavé takže zrejme ten výzor nič neznamená tak uvidíme 🙂
@lauriik no ani mi nehovor😅😄 ale dnes som bola s kamoškou co tiež čaká babo a dievčatko a teda chúďatko celá je vyhadzana a naliata tak porad chrobaka v hlave mam z toho 😅

nevenka
12. máj 2023

@triptamiiinka mam 2 chlapcov a 2 dievcata. Plet krasna vzdy, vycistena, vlasy nadherne, pri poslednom mi neverili, ze cakam dievca, lebo som vraj pekna 🤣

trinneo
12. máj 2023

Ja som mala prvú dceru-pri nej mastna plet, vyrazky na tvari aj chrbte, take akne som nemala ani v puberte, kolegyna a kamosky hovorili, že určite dievca.Ja som tiez, kym sme nemali potvrdené pohlavie, ze ak toto nebude dievca tak nechcem vediet ako budem vyzerat pri dievcati...Druhy syn-ziadna mastna a zhorsena plet, ziarit som sa necitila ziarivo,ale kamosky urcite typovali, ze chlapec... Kamoška cakala chlapca a naozaj opeknela proti dievcati(pri nom mala tiez horsiu pleť).

terry658
12. máj 2023

@triptamiiinka prve tehotenstvo husté vlasy, nemasnili sa, krasna pleť, brucho ako pri dvojčatách a bola to baba. Druhé tehotenstvo vlasy ako po vyprážaní, brucho stále veľké, bol to chalan. Teraz čakám tretie a moje vlasy sú zas hrozné tak som zvedavá....

kitycat
12. máj 2023

Pripnem sa, napis potom co to nakoniec bolo 😍

Mena mate vybrate obe varianty?

triptamiiinka
autor
13. máj 2023

@kitycat doteraz sme mali iba pre dievča ale kaDy mi vraví aka som krasna tak furt mi ten chlapec vŕta v hlave tak sme vybrali už aj chlapčenské 😄 určite dám vedieť, ďakujem baby za komenty co čítam je to naozaj individuálne a teda dá sa byť krásna aj pri dievčati 😄 🤪

monikaskorikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danny173
13. máj 2023

Ja čakám dievčatko, a okrem toho, že som pribrala, nemám žiadne problémy. Myslím s pleťou a tak. Žiadne vyrážky. Takže aj podľa okolia som neoskaredela, skôr dostávam pozitívne reakcie. Tiež si veľa ľudí myslelo, že to bude chlapec.

lelinochka
4. jún 2023

Ja mam dievcatko a pri nej nadhernu plet bez vyrazok co som nemala nikdy 😂 a opeknela som co mi kazdy hovoril takze su to podla mna len povery 🙂

triptamiiinka
autor
5. jún 2023

@lelinochka tak aj my máme dievčatko takže sú to všetko len povery lebo naozaj taka krásna ako toto tehotenstvo som nikdy nebola ☺️🌸
ďakujem žienky za vaše komentáre🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre