Kto je ten gynekológ s koronavírusom v Ružinove?

stacy_b
22. mar 2020

Ahojte, vie niekto kto je ten gynekolog z Ruzinova kvoli ktoremu zavreli oddelenie? Mam ist rodit do Ruzinova a dost ma to vystrasilo...

barbora174
22. mar 2020

@stacy_b Tiez by ma to zaujimalo, zatial nezverejnili jeho meno..

korunka1
22. mar 2020

No tak tych lekarov by som za gule do prievanu zavesila , dvojnasobnu pokutu a 25 na holu. Nehorazna drzost

domikl
22. mar 2020

@stacy_b pridám sa tiež som zvedavá, v piatok som tam bola na vyšetrení. Cely mesiac človek nevyjde von a raz idem a hneď natrafím na niekoho nezodpovedneho. 😕

brezza
22. mar 2020

@stacy_b pochybujem, ze zverejnia meno, ale urcite budu kontaktovat pacientky, ktore vyšetroval.

martinka150
22. mar 2020

Meno ani nezverejnia.

dopolbokaodrata
22. mar 2020

Keď budú kontaktovať pacientky, tie to určite roznesú, dočkáte sa.

pribinak
22. mar 2020

Mal by dostať okamžitú výpoveď a zákaz pôsobenia v odbore. Za pas do Volkswagenu ho dať

pattinka
22. mar 2020

@pribinak presne tak

romanatrnavska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
amonet
22. mar 2020

@romanatrnavska zavreli, dezinfikuju a zeny co tam mali rodit dnes už poslali inam, znamu konkretne poslali spred nemocnice na kramare

romanatrnavska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tessy06
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
romanatrnavska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
romanatrnavska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
korunka1
22. mar 2020

@romanatrnavska aj keby neboli nakazeni, ide o princip. Boli v cudzine, mali evidentne priznaky a oni co? Idu veselo do prace. Zvysok slovenska sa moze potrhat, zabalit sa komplet do igelitu. Su to lekari, nie drevorubaci

marca12
22. mar 2020

@stacy_b kto je to? Velky k... ked uz musim takto
skaredo povedat. Kam sme sa to dostali,ze lekar vyradi lekara? Ak bezny clovek zlyha,ok este pochopim,ale ak to spravi lekar,ktory navyse citi priznaky

romanatrnavska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marca12
22. mar 2020

@pribinak presne toto som povedala. Taky clovek nema co robit v nemocnici,jedine ak tahat vozik s metlami,tym som nechcela urazit pani upratovacky

kiwi3
22. mar 2020

no super, tak taky to mohol naozaj pekne rozniest. uz len v tych vytahoch sa premelu stovky ludi denne

sasa1310
22. mar 2020

@romanatrnavska jeden je pozitívny. Ďalší dvaja ordinovali, ktorí prišli z Talianska a mali príznaky. Na výsledky ich testov sa čaká. Ak sa potvrdia, musia uzavrieť celú kliniku. To nebol len jeden lekár, ale traja nezodpovední

romanatrnavska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zafir
22. mar 2020

@stacy_b B A S U !!!

kiwi3
22. mar 2020

@romanatrnavska aki oni? tak kazdy ma snad svoje vedomie a svedomie. aj medzi lekarmi su blbci, tak ako vsade inde

caroline_
22. mar 2020

Baby ja som mimo, čo sa stalo?

korunka1
22. mar 2020

@caroline_ jeden potvrdeny lekar a dvaja zatial nepotvrdeny lyziari/lekari veselo a vraj bez ochrannych pomocok ordinovali v nemocnici v blave

heidi4
22. mar 2020
juliet86
22. mar 2020

vie niekto ze ci to bolo v ramci normalneho oddelenia ruzinova alebo v ramci oddelenia ktore tam patri Kochu???

barborav
22. mar 2020

@juliet86 normálne odd

juliet86
22. mar 2020

@barborav dakujem. uvazovala som nad tym oreto ze koch tam ma svoje stvrte ci piate tusim poschodie vpravo od vytahov. neviem kde sidli v ramci budovy to klasicke oddelenie? a uvazovala som ze keby to boli gynekologovia od kocha tak ti sa striedaju ajs pracoviskom v starom meste tak ze by to mozno ovplyvnilo aj kicha v centre...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre