Ľanové semiačka, malinik, masáž hrádze po 37. týždni

12. aug 2021

Ahojte. Som po ukončenom 37 tt chcem si začať dávať čaj z malinika a lanové semiačka. Píšu dávkovanie všade inak. Dočítala som sa na obale že by sa mala 1 lyžica denne. Ráta sa to na celé ci pomleté? Lebo keď pomelieme lyžicu celých tak je potom veľa tých mletých. A tie co ste si masirovali hrádzu olejom, mali ste potom pocit svrbenia? A co sa týka malinika, mam sypaný čaj, môžem dávať jednu šálku 2,5 dcl denne?

pininka1
12. aug 2021

Lepsie ako malinik je caj so skoricou. Zalejes jednu lyzicku skorice a pijes. Ale pockala by som aspon do konca 38tt.

hviera81
12. aug 2021

ja si davam davkovanie 4 lyzice alchemilky a 2 malinika, 4 dcl vody. teraz pijem 1 x denne.
po masazi som nemala svrbenie
a tie semiacka som este nedavala, to skor do jedla davam, neviem ci aj to sa pocita....

hviera81
12. aug 2021

@pininka1 skoricu som len nedavno pocula, ale skor vo forme oleja na brucho, ale toto tiez vyskusam

okm221
12. aug 2021

Ja som si zalievala večer lyžicu pomletých a ráno vypila. Malinnik a Alchemilku som pila dve čajové lyžičky, alebo dva sáčky. A svrbenie určite nie, je to nepríjemný pocit ale svrbenie nie, po masáž by som si robila výplach rosalginom

pininka1
12. aug 2021

@hviera81 no u mna to malo rychlejsi priebeh ako som chcela, nakoniec som porodila v 37tt.

hviera81
12. aug 2021

@pininka1 a myslis ze z toho?

pininka1
12. aug 2021

@hviera81 nemuselo to byt len z toho, len dovtedy som bola uplne v pohode

hviera81
12. aug 2021

@pininka1 ok, diky kazdopadne s bliziacim sa terminom urcite skusim, lebo vyvolavaniu by som sa rada vyhla....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre