Mali ste pocit, že pôrod príde skôr?

22. mar 2020

Ahojte dievčatá, prosim vas tie čo ste porodili skôr, dajme tomu 36tt,37tt .. citili ste to že to pride skôr?
Som 31tt a mam strašne zvlaštny pocit už 3 dni. Nemam žiadne bolesti ani priznaky začinajuceho pôrodu skor myslim že tak intuitivne to citim. Dá sa to?
Alebo mi drbe z karanteny už..

nini1010
22. mar 2020

Intuicia je velmi mocna a netreba ju podcenovat.Velakrat sa nam ten pocit,resp.intuicia naozaj splni.Mne sa napriklad splnili sny ktore sa mi snivali.Ale co sa tyka mna mala som skor fyzicke priznaky,poslickov a minimalne 10 krat som o 1-2rano sedela v teplej vode ci sa po poslickoch rozbehne porod a volala som muzovi ze mozno pojdeme a nic.Treba byt pripravena,nikto nevie kedy.

veronikaszabova
22. mar 2020

Pri druhom synovi - od cca 35tt. A narodil sa 40tt+2 🤣🤣🤣

pininka1
22. mar 2020

Ja áno, v 37tt som začala cítiť,že sa niečo deje, prišli aj dosť silné kontrakcie a kedze som mala plánovaný cisarak, tak nakoniec po týždni išlo bábo von. A telo asi vedelo čo robí, lebo dieťa dlhšie už nepriberalo, voda zelená, a mne hrozila ruptura maternice, ale na to sa prišlo až keď ma rezali.

37373
22. mar 2020

Ja, áno a to som nestresovala a prišlo. Niekedy dat treba na intuíciu.

oneva243
22. mar 2020

Ja som to citila aj fyzicky - poslickovia silni a aj dost skoro a aj intuitivne som citila ze to bude skor, bola som si tym ista...no a termin porodu mam za tri dni a nic 🤣

ivangeline
22. mar 2020

Len som chcela, aby bolo skôr...prvý pôrod predčasne 33t a druhý 3 dni po termíne.. s vyvolávacku, lebo by som sa možno ešte deň trápila xD

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre