Nemôžem spať

oktobermimi
30. aug 2013

baby nemôžem vôbec spať cítim sa unavená no ako si ľahnem som čulá ako rybička :( dokopy spím možno tak 4 hodinky a aj to vnímam všetko okolo :(
dokonca som skúsila ďalej ležať zo zatvorenými očami čo my kedysi keď som chcela spať ďalej pomáhalo, lenže teraz ma leda tak hlava začne bolieť :(
poraďte mi niečo takto fungujem už cca týždeň :(
už teraz som hore 2hodky a spať som išla okolo 23hod

magnolie1234
25. sep 2013

@oktobermimi ja sa idem zblázniť tiež.....:/ ked sa blizi vecer mam paniku....ja mam strasne nepokojne telo cele, siju so mnou certi, mrle ma zeru....:/ nedá sa mi sedieť, ležať, nič.....prechádza to nadránom, kedy konečne zaspím a spím až do obeda.......plus trpnu mi ruky a bolia, to by sa dalo prezit, keby nie ten nepokoj 😀

magnolie1234
25. sep 2013

@oktobermimi aha a ešte som zabudla , v noci som 30 krat na wc :D 😕 😀

oktobermimi
autor
25. sep 2013

@magnolie1234 :D: ... 30krát ? :.. joj to ja mam dojem ze si do kupelky dam karimatku :D ... 🙂 lebo mala ma taky zvyk ze jak si lahnem tak potlačí 🙂

oktobermimi
autor
25. sep 2013

@magnolie1234 mna zasa strášne ľavý bok bolí ale tak strašne že ani pohnúť akoby 100nožou bodlých :D

magnolie1234
25. sep 2013

@oktobermimi ja mam oči dokorán úplne, vyhýbam sa aby som šla do postele, priateľ si myslí , že mi šibe, no babatko nám tlačí na nervy, nejak to musíme vydrzať.... 😒

oktobermimi
autor
25. sep 2013

@magnolie1234 hej presne na tie nervy ak zatlačia :D joooj to bi som chlapm dopriala 😀
mna sa moj pítal že či to veľmi bolí ? a ja mu hovorím že hej že viac ako keď vás kopneme 😀 viac sa nepítal... 🙂
moje oi sú ako tenisáky a to o pol 7 stávam 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre