Odtok plodovej vody

lucinka0304
29. jún 2014

Ahojte mamičky :(

Som bezradná. Včera som mala termín pôrodu a malinký ešte neprišiel. No večer mi niečo akoby prasklo v brušku - ako sa malý hýbal a dneska mám pocit, akoby mi odtekala plodová voda. Lenže nieje to také ako sa píše na nete, že by som mala mať pocit, že cikám, ale je to také po troške a kontrakcie nemám...
Neviem čo mám robiť. A na to všetko sme mali ešte aj dneska s partnerom pohlavný styk a to sa píše na nete, že ak začne voda odtekať, tak by už sex nemal byť.....
Bojím sa :(

lucinkab
29. jún 2014

no išla by som do nemocky, aj mne odietkla voda ale hned som sla lebo pri odtoku hrozi riziko infekice teda ani sex uz nema byt a moze sa prepapdnut pupocna snura a babo umriet, chod, oni ta vysetria a bud ta tam nechaju na pozorovanie, porod ale budes kludnejsia... chod aj na pohotovsot na porodnu salu, necajkaj do rana!

lulu369
29. jún 2014

@lucinka0304 Ahoj, čo sa píše na nete v súvislosti s odtokom plodovej vody neviem. Radšej choď do nemocnice, to že nemáš kontrakcie nevadí, ale ak ti naozaj odteká plodová voda, radšej choď.
Z vlastnej skúsenosti viem, že môže odtekať po troške. Keď som čakala dcérku, tak som sa nejaké 2 týždne pred termínom zobudila na to, že som mokrá no nebolo toho veľa, ale mama mi povedala, že to bude asi plodová voda. Manžel ma zaviezol do pôrodnice, no kontrakcie som nemala. Nechali ma v nemocnici, každý deň mi dávali antibiotiká aby som nedostala infekciu. Celý týždeň mi odtekala plodová voda po troške a kontrakcie nikde, každý deň som aj ráno aj večer chodila na ctg. Po týždni v nemocnici prišli kontrakcie a malá sa narodila 10 dní pred termínom 😉

eikenella
29. jún 2014

@lucinka0304 smer nemocnica, radsej tam ist zbytocne, ako neist, ked bolo treba. nech uz dobojujete tehotenstvo zdarne 🙂

dr_janka
29. jún 2014

Jednoznacne do nemocnice, necakat...

monicm
29. jún 2014

predpokladám,že si už v nemocnici,pretože to je jediné,čo teraz treba robiť.voda môže odtekať aj postupne po troškách 😉

cerez
29. jún 2014

Tak to som mala aj ja. Odporúčanie: Smer nemocnica a nečakať na kontrakcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

celasapremenim
30. jún 2014

toto babatko sa mozno uz aj narodilo 🙂

milota164
30. jún 2014

asi by som radsej isla do nemocnice nech ti oni povedia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre