Olej, masť, krém na masáž hrádze

vemi23
31. okt 2022

Ahojte používali ste pred pôrodom nejaký olej, alebo krém na masáž hrádze? Pomohlo vam to ?
Dík za odpovede 🙂

mamamasama
31. okt 2022

Pomohlo, ale v kombinácii s inými vecami. Používala som od Weleda, alebo kokosov6.

vemi23
autor
31. okt 2022

@mamamasama myslis tento?

mamamasama
31. okt 2022

@vemi23 ano 🙂

kabba
31. okt 2022

Aj ja momentalne pouzivam tento od weledy 🙂 Ci pomohol sa dozviem az za 2tyzdne :D

kornelies
31. okt 2022

@vemi23 Mozes masirovat kolko chces, pokial bude dieta vacsie, aj tak ta nastrihnu. V podstate je absolutne jedno na type oleja, ja sa priklanam k olivovemu jedlemu. Co je prospesne pre moje telo zvnutra, bude prospesne aj zvonka.

vemi23
autor
31. okt 2022

@kabba uff tak ja mam termin az na marec mam čas ale nerada nechavam veci na poslednu chvilu cize uz teraz sa pozeram... Ale asi to budem riesit anibalom

kabba
31. okt 2022

@vemi23 ja som to tiez chcela riesit anibalom, ale mam streptokoka a gyn mi neodporucila 🙂 Takze aspon masirujem. Ked uz nic ine, aspon pre moju psychiku je to prospesne, ze som urobila pre to maximum a budem hadam pri porode kludnejsia 😁

vemi23
autor
31. okt 2022

@kabba uff tak to ma mrzí ale mas pravdu aspon nieco 🙂

hu.hu
31. okt 2022

@vemi23 tiez som pouzivala tento od Weledy. Deti 4,1kg, 4,5kg a 4,9kg s velkymi hlavičkami bez nastrihu a bez poranenia hradze. Takze za mna to zmysel ma.

mamamasama
1. nov 2022

@kornelies nemôžu ju nastrihnúť, ak im povie, že si to neželá.

katka533
1. nov 2022

@vemi23 ano a keby som to vedela pri prvom, tak by som nebola tak pozasivana..druhy porod jeden steh, na druhy den som bola fit

kornelies
2. nov 2022

@mamamasama Radsej byt nastrihnuta ako roztrhana.

mamamasama
2. nov 2022

@kornelies radšej nič, ak sa pripravíš

7eliska7
13. nov 2022

@vemi23 ja som masirovala, robila naparky, pila caje, vela sa prechadzala atd. A zasita na 8 stehov 😂 maly bol velky na mna 🤷🏻‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre