Ostružina malinová v tehotenstve

21mirka
4. jan 2021

Pekný deň prosím vás som 39tt a začala som asi 4 dni piť ostružinu malinovu jednu šálku denne a od vtedy mavam v noci tvrdnutie btuška take nepríjemné
Môže to byť s toho čaju? Asi by som ho nemala užívať či?
Ďakujem

zuzka251
4. jan 2021

@21mirka nie, nemoze to byt z toho a uz vobec nie z 1 salky denne. tvrdnutie bruska je uplne bezne.

alikal
4. jan 2021

podla mna caj neurobi nic, ja som ho pila na litre pred porodom a aj tak som sa neotvarala, keby do mna nenapichali vsetky injekcie co mali tak ani neporodim a idem cisarakom

diaalex
4. jan 2021

@21mirka u mna vôbec nezabral

lelluska
4. jan 2021

@21mirka Ahojky, to je velmi individuálne. Skús cajik na 2-3 dni vysadiť a uvidis či brusko bude tvrdnut. Ja som ho tiež pila, ale k vyvolaniu pôrodu mi nepomohol žiadny ľudový recept. Až vyvolavacka 10d po termíne🙂

ivka21
4. jan 2021

Čaj len uvoľňuje svaly pre ľahší pôrod tvrdnutie bruska v takom štádiu tehotenstva je bezne

nyphadora
4. jan 2021

@21mirka Skor sa len telo pripravuje na porod ☺️.

sasha07
5. jan 2021

Mne tiež nepomohol v tomto smere.. nakoniec mi vyvolávali pôrod.. a tvrdnutie bruška v tomto týždni je už normálne..mne tvrdne tiež a som v 32tt..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre