Otvorená na 5 cm v 30. týždni tehotenstva

24. apr 2022

Ahojte, som hospitalizovana v nemocnici, kedze som sa predcasne otvorila na 5 cm 😔. Samozrejme mi hrozi predcasny porod, tak lezim s vylozenou panvou a davaju mi 3x denne magnezium do zily. Lekarka vravela, ze vzhladom na to, ze nemam kontrakcie a este mi ani voda neodteka, tak to este mozeme potiahnut par tyzdnov, ale tak je to ibdividualne. Najde sa tu mamicka, ktora bola hospitalizovana s takymto pokrocilim nalezom a podarilo sa potiahnut este aspon do toho 35tt? Dakujem pekne za odpovede!

simik131
20. máj 2022

Ahoj, prvé dieťa od 29tt na 3,5 prsta,nakoniec pôrod vyvolávali v 39tt,lebo už bola veľká 😊 no a druhý pôrod taktiež od 29tt hospitalizovana, na 4,5 prsta otvorená, pôrod sa spustil v 36tt.

autor
20. máj 2022

@katkaaaasivka Dakujeme ❤️ ako zazrakom sme stale 2v1 😳 dnes sme 34+1tt, ale otvorena som uz vraj na 7-8 cm...nuz ale stale ziadne kontrakcie a ani voda neodteka, tak verim, ze este potiahneme!

autor
20. máj 2022

@simik131 Tak to je super, verim ze este aj mi nejakym zazrakom potiahneme aspon do 36 tt. 🤞

autor
20. máj 2022

@simik131 *my 😁

seva22
29. jún 2022

Ahooj,ja som sa akurat dnes vratila z nemocky tiez pre hroziaci predcasny porod,a nasla som tuto diskusiu…dokedy ste to nakoniec vydrzali?

autor
29. jún 2022

@seva22 Ahoj, zazrakom do 36+5tt, akonahle mi vysadili magnezium, tak som do 3 dni porodila. V nemocnici sme pobudli este 14 dni, troska sa zadychaval a potrapila ho zltacka, ale inak uplne zdravy 😊.

seva22
29. jún 2022

Supeeer!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre