Pohyby v 26. týždni

ivusik887
24. máj 2017

Dobrý deň prosím vás chcem sa opytat som v 26tt. A som baculka a mam slabe pohyby plodu uz som bola aj na pohotovosti a vsetko polo v poriadku potom som citila pohyby opäť ...a od vcera zase len slabucke .. myslite ze to je tým ze som hrubšia a mam kila naviac a ze preto to menej citim ? Poraďte mi prosím... Ci nemam stresovat alebo mam ist opat k doktorovi ďakujem vopred 😉.

anjelicek26
24. máj 2017

@ivusik887 no ked si pozries seriu I didnt know I was pregnant (youtube), tak pochopis, ze baculkam sa obcas stane, ze ani nevedia, ze su tehu, lebo citia pohyby uplne neintenzivne...pokial vravi lekar, ze je to v poriadku, tak to tak asi bude ;) Alebo je babo kludas 🙂

ivusik887
autor
24. máj 2017

@anjelicek26 dakujem pozriem si to ;) no som prvorodička preto sa bojim vsetkeho kazdy hovori ze to uz citit musim ... Tak preto sa bojim ked necitim male tak casto... Neviem potom ci je vsetko okej no ked som bola na pohotovosti tak som necitila pohyby 3 dni tak ked som prisla primar mi povedal ze je všetko v poriadku no tak mi povedali ze tak to bude kľudne babetko ked sa neozi tak dlho tak potom som citila intenzivne zo 4-5 dni a zase klud tak som zacala opat troska stresovať.. preto ze sa reku spytam ci ma niekto takú skúsenosť...

anjelicek26
24. máj 2017

@ivusik887 tak ja som stihla a jedno s deti dlllho sedelo na zadku a kopkalo do bruska + kludas...toho ked som citila vobec sa pomrvit raz za den bolo vela...

ivusik887
autor
24. máj 2017

Ste ma upokojili teda 😉 lebo mam pred svadbou akurat v sobotu sa vydavam tak aspon o troska menej stresu 😉😉 dufam ze bude vsetko v poriadku ked tak pojdem v utorok ku svojej gynekologicke ci je všetko v poriadku 😉

ivusik887
autor
24. máj 2017
luckamajkova
24. máj 2017

@ivusik887 ahoj, tiež čakám mimi v auguste, a pohyby cítim len pár týždňov. Nemáš náhodou vpredu placentu? lebo ja mám a aj tým to môže byť, že bábo je aktívne, ale kopká do placenty, tak to veľmi necítiš 🙂

ivusik887
autor
24. máj 2017

@luckamajkova ahoj 😉 vies co neviem ci ju mam v predu len viem ze som ju mala nizko ale sa mi uz dala do normalu 😉 ale gynekologicka mi nic take nepovedala ze by som ju mala v predu to asi nijak nezistim vsak ? No moze to byt lebo fakt malo co citim a to len take chvilky take dupkanie noc extra ako niektoré chude 😉 rak neviem nevyznam sa moc v tom keďže som prvorodička 😉

mishicca
24. máj 2017

Ja som otehotnela ako 88 kilova pri vyske 170... pohyby som citila od 22 tt..neboj sa....zachvilu ta bude od kopancov nadrapovat az :D zo zaciatku su slabe to je normalne...skor je to ako steklenie najprv...

deti95060810
24. máj 2017

ja som svoje 1 bábo ani len nepočula. aj mesiac v kuse a to bolo asi tak v 7 mesiaci. Mne to bolo jedno, lekár ma ubezpečoval že je všetko OK. dieťa sa hýbalo veľmi málo celé tehu.... Nakoniec sa narodil chlapisko takmer 4 kg.....Ja som baculka nikdy nebola - skôr naopak, podľa lekárov mi chýba 10 kg. Syn bol celé detstvo taký pomalejší ako keby si chcel rozmyslieť každý pohyb....V súčasnosti je už dospelý muž...

juma2
24. máj 2017

Povedala by som, že je to tou váhou. Proste cez brušnú stenu, to nie je také citeľné. Preto sa aj vraví, že chudé maminy ťažšie znášajú pohyby a býva im častejšie zle. No ak je podľa lekárov všetko v poriadku, tak by som sa s tým nejak nestresovala

pininka
25. máj 2017

Ja som tiez baculka a vobec to nezavisi od vahy, ale od toho ako ti babo lezi a ake je pohyblive. Mam za sebou tri tehotenstva a vsetky deti som citila velmk skoro a poriadne. Svagrina je chuducka a necitila pohyby skoro vobec. Moje deti stale skakali ako opicky, takze sa to nedalo s nicim pomylit. Ak je vsetko ok, tak sa nestrachuj. Podstatne bude ako ho neskor budes citit,hlavne pred koncom tehu.

cakamebabo
25. máj 2017

Dobry den🙂) pred par tyzdnami som riesila to iste....mam par kamaratiek s ktr.sme v rovnakom tyzdni a kazda mi vravela ake pocituje pohyby silne...a ja stale len slabe tukanceky.balaaa som sa ci je vsetko ok...a az teraz malickeho citim tak.intenzivne.ze ma to naozaj zaboli...takze sa nebojte u kazdeho je to.inak.:-)))))

nivea777
25. máj 2017

@luckamajkova ja som mala placentu vpredu a pohyby som cítila dosť..malý mi išiel z brucha vyskočiť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre