Poradne v pôrodnici a staršie dieťa

janickadusicka
5. jan 2022

Ahojte
Ako ste riešili ku koncu tehotenstva časté návštevy lekárov a poradní, keď ste mali doma už jedno dieťa? Na rodinu sa nedá spoľahnúť. Chodilo dieťa s vami? Pôrodnicu mám 40min autom, staršie dieťa má 2 roky.

pribinak
5. jan 2022

@janickadusicka nemáš žiadnu kamosku alebo fajn susedu aby ti dieťa postrážila?

horalka1986
5. jan 2022

Moja od narodenia chodi ku vsetkym dr somnou. Teraz ma 3 a nikdy nebol problem. Aj na krv somnou chodi kazde 3 mesiace.

ukulela
5. jan 2022

v pandemii by som dieta do nemocnice zbytocne netahala. navyse doktor/sestra tam nie su ako aupair. ked budes na koze, bude vedla teba? treba najst riesenie. otec, suseda, kamaratka, ....

neznamaznama
5. jan 2022

Ja som nemala na výber a chodil so mnou. Dr. ani sestrička s tým nemali problém. Kým ma vyšetroval, ticho sedel na stoličke. Vedel, že musí byť ticho.

ukulela
5. jan 2022

@neznamaznama len ja som uz videla aj ambulancie, kde bolo napisane na dverach, ze sestra nie je opatrovatelka (zrejme mali negativne skusenosti)

mauduska
5. jan 2022

ja som raz takto šla s maminou, mala som 10 rokov. pre mňa zážitok na celý život, vidieť malého brata ešte v brušu. Ak vydrží tvoje dieťa realtívne v kľude sedieť, tak ho podľa mňa zober

neznamaznama
5. jan 2022

@ukulela jasne, to uznávam, ja ho nenachala na starosť sestričke. Išiel som mnou normálne do ambulancie, sadol si na stoličku a tichucko sedel. Dokonca, keď sa sestrička ponúkla, že ho postráži, tak išiel so mnou. Má dosť svojej práce.

tosomja
5. jan 2022

@janickadusicka áno , na každej poradni bol so mnou aj syn. Chodila som vlakom 30km tam a potom naspäť ...☺

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre