Som v 32. týždni a bábätko nie je ešte otočené hlavičkou

8. apr 2021

Čaute mamičky kedy sa vám bábätko pretočilo? Moje do 28 bola hlavičkou a teraz si sedí na ricke, co mám robiť viac chodiť, ležať? Aby sa otočilo späť.... Joj som zúfalá...

pininka1
8. apr 2021

Niekedy nepomoze nic, ja som mala tak akcneho syna ze sa otacal este v 37tt ako sa mu zachcelo.

hanka1505
8. apr 2021

Mne sa syn pretocil ešte v 38 týždňi.neboj keď bude čas a nesprávne otočene dr.to budú riešiť. Neviem ci niečo pomohlo robila som všetko bežné.

ninka1991
8. apr 2021

Maly bol v 32 tyzdni krizom v 34 sa otocil hlavkou dole. Teraz som 37 a este stale citim a vidim ze sa presuva a meni polohu a to mam fakt velke brucho vyzeram ako zebra v ocakavani 😂

anjelicek26
8. apr 2021

Moji chlapci sa obaja otacali 36-37.tyzden az... takze mozne je vsetko este.

ajsha123
8. apr 2021

Aj môj posledný sa otáčal, ešte týždeň pred pôrodom bol krížom cez brucho, až na poslednú chvíľu šiel dolu hlavou... Dovtedy nám robil stresy, jeden týždeň dolu hlavou, ďalšia poradňa dolu zadkom.... Teraz to isté. Mám veľké bruško.

autor
8. apr 2021

@ajsha123 ja nemám az také veľké ale i tak, joj nech sa pekne otočí tam kde ma byt... Ja nechcem cisársky...

lovelkaa
8. apr 2021

Ja som bola vyse mesiaca v strese lebo mala bola stale KP..ale v 36tt sa otocila, asi aj viem presne kedy🙂 cvicila som rozne cviky a prehovarala som ju nech sa otoci, ze prirodzeny porod bude pre nas lepsi🙏🏼

autor
8. apr 2021

@lovelkaa a ake cviky a ako dlho si ich cvičila???

lovelkaa
8. apr 2021

Asi dva tyzdne, mozno viac..a vobec nie pravidelne. Robila som macaci chrbat, chodila po styroch, podkladala som si panvu vankusom a este jeden taky cvik, ze som si klakla na sedacku a spustila telo, hlavu a ruky dole..prikladam foto lebo to neviem celkom presne vysvetlit. Mala sa mi otocila v noci, citila som to poriadne..a vecer predtym som si dala vsetky tieto cviky tak intenzivnejsie🙂

autor
9. apr 2021

@lovelkaa idem nato... Mne sa v noci zas pretacala o dusu ale hlavičku isto nemá dole

lovelkaa
9. apr 2021

To som si aj ja myslela, ze sa isto neotocila lebo pohyby som citila stale tak isto..aj stikutku, aj srdiecko ked som pocuvala cez angel sound. Potom som na tie nocne akrobacie zabudla, ked som isla na sono o dva dni a hlavicka bola dole, skoro som odpadla🙂 tak som si to potom spojila..
ale ty mas naozaj este vela casu..a hlavne, tebe sa babatko tocilo, moja bola stale KP, tak to by som sa nebala, ono sa otoci urcite

autor
9. apr 2021

@lovelkaa moje je stále inak 🤣🤣🤣 mam malo pohybu asi preto, som uz 2 mesiace pn

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre