Som v 33 týždni a nemám dobré prietoky

vikusik
23. jún 2012

Ahoj kočeny,včera som bola na ultrazvuku a zisti mi že nemam dobre prietoky som v 33.t. ☹ ,mam strach ma niektora z vas skusenosť.O dva tyždne idem na kontrolu a ked nebude dobre da ma do nemocnice 😢 ,Magnezium beriem pravidelne,fyzicku zaťaž nemam som doma ja neviem.....

lucinka511
27. aug 2016

@vikusik to treba dat infuzne magnezko.fraxi a sledovat v nemocnici. ak mas doma 3xdenne magnezko tak ho ber tak ako ti maorsinovala soktorka a ak ta prezenie co uz. dolezite je aby babatko malo dosagok vyzivy a vydrzali ste este aspon 3 tyzdne .moja sestra mala zle prietoky od 27tt mala bola mensia alw ju hned poslali do nemocnice na infuzie a fraxiparine mala.

andreamamka
27. aug 2016

@vydrnik ja som mala prvy dlhsi, 11hodin kontrakcie, zacali o 22:00 ... Ze vraj by bola skor ale mala rucku za hlavickou, tak sa.cakalo na doktora mojeho od 5-7 rana ked som uz bola na sale a ten potom cakal na primara az skonci vyzitu do 8:25...ten spravil nejaky hmat ci co a 9:10bola bambulka na svete konecne...
No a teraz ja uz nemam ani predstavu jak to moze dopadnut...

vydrnik
27. aug 2016

@andreamamka ja som mala zanet mocoveho mechura tak som par dni pred lezala v nemocnici,rano u vizity primar rozhodol ze budem rodit,bola som len v 37tt,nikto to nechapal,brusko vysoko a zatvorena,ic nenasvedcovalo ze budem rodit,aj sestricky sa cudovali ale nazor primara nikto nezmeni ani protesty,tak som celyden len lezkala bola som tam sama tak som sa aj nudila sestricka vypsala vsetky papiere,holenie,atd,doniesla mi radio,k veceru mi kloem 15h.mi pichli infuxku este mna aj pustili na chodbu prisla moja mama odisla o 17h.dosel lekar zkontroloval o 18 hod,prepichli plodovku a cudoval sa ze tak vela odtieklo,pred 19.30 som volala setricku ze zrejme rodime kukla a rychlo na sal dvakrat som zatlacila a mala bola vonku

andreamamka
27. aug 2016

@vydrnik nakonec dievcatkoo jej 🙂
Inac ja uz mam pobalenu tasku... :/ keby nahodov..

vydrnik
27. aug 2016

@andreamamka dcera bude mat onedlho 10rokou obe zme Septembrovky a maly mal v Juli 2 roky

vydrnik
27. aug 2016

@andreamamka maly bojobal v brusku od 28tt kedy hrozil predcasny porod,potom v 30 tt,sna,ili sa to zastavit,a vydrzal az do 37tt,takze taska pobalena dost dlho dopredu,clovek nikdy nevie,co sa moze stat,a ked sa nieco stane vzdy sa nieco zabudne,drzkaj sa aj babatko.kazdy den v brusku sa pocita a je pre babatko dobre,

andreamamka
30. aug 2016

Baby moje tak vysetrenie dopadlo dobre ,prietoky v poriadku ,budem chodit do rizikovej ambulancie..a za tyzden mam kontrolu znova 🙂

andreamamka
5. sep 2016

Zajtra je kontrola... Mam strach kedze mam zasa zvyseny tlak... Snad bude vsetko okej znova 🙂

slavnaolah
4. nov 2016

Chcem sa opytat ci ste mala niektora zle prietoky v hlavicke a ostatne veci ako priberanie babatka, dostatok plodovej vody bolo v poriadku. Ja som na zaklade toho v nemocnici na pozorovani. Robia mi monitory 2x denne, tie su v poriadku. Bojim sa ze na zaklade tych prietokov by mohlo dojst k nejakemu poskodeniu. Mate s tym nejake skusenosti?

andreamamka
4. nov 2016

@vydrnik vsetko dopadlo nakoniec na jednotku, mala je zdravucka a ani zltacku nemala, nasa Kristinka 21.10. O 11:35 doobeda mala 3,020g a 48cm 🙂

vydrnik
4. nov 2016

@andreamamka gratulujem ku Kristinke,je krasnucka prajem vela zdravicka a nech Vam robi len radost

andreamamka
6. okt 2017

@andreamamka a cajka bude mat zachvilku rok 🙂

andreamamka
2. aug 2020

@andreamamka malej zistili v 2rokoch glut 1 deficit .. je na ketogennej diéte (telo neprijíma glukozu ,takze energia je nahradená tukmi )

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre