Spanie na pravom boku v 3. trimestri

marienka24
14. júl 2018

Ahojte, citala som, ze pocas tehotenstva teda hlavne ku koncu je najlepsie spanie na lavom boku. Snazim sa no uz som z toho taka ubolena. Na chrbte sa vyhybam spat. Je spanie na pravom boku OK?

pininka
14. júl 2018

Samozrejme ze je. Ja som koncom tehu rotovala ako traktor zo strany na stranu. Nieje dobre spat na chrbte kvoli dutej zile a na bruho si uz asi nelahnes.

hogen91
14. júl 2018

Ja uz spim ako mi je dobre,uz si nenavyberam. Pravidelne sa budim na chrbte aj ked zaspavam na lavom ci pravom boku. Nikdy som nepocitila mdloby alebo ze by mi bolo zle v tejto polohe. Pokial by si mala na chrbte problemy co vela zien mava,uprednostnuj ten lavy bok.

zabina27
14. júl 2018

Hlavne spi, ako sa ti dá, ako ti je pohodlné, potom sa už veľmi nevyspis 😉

sonicka96
14. júl 2018

Buď rada že nejako sa ti vôbec dá spať :D ja som na konci tehotenstva nevedela spať nijak :D

dzulik_
14. júl 2018

@marienka24 mne sa napríklad na ľavom boku vôbec nedá spať, tam ma drobec vždy strašne kope... tak spím na pravom alebo na chrbte, i keď viem, že by sa to tak nemalo, ale inak sa mi nedá 🙂 aj tak spím v jednej polohe len chvíľu, stále sa prehadzujem 😅

ajulienka24
14. júl 2018

@marienka24 samozrejme.ja spím na jedno aj druhom boku

mayab
18. júl 2018

spim na oboch bokoch. nasla som super podlozku na spanie, co mi pomaha sa pretacat a konecne sa lepsie vyspim 😀 Predavaju to ako pomocku pre seniorov, ale neva ;) https://www.pomockypreseniorov.sk/polohovacie-p...

veronikaw06
19. aug 2020

Prečo na pravom boku mi je nevoľno?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre