Totálna nespavosť v 29. týždni tehotenstva

nikolet_89
30. nov 2011

Ahojte tehulky ma este niekto podobny problem ako ja ?? V noci sa vobec nevyspim furt som na WC a prevalujem sa uz mam pocit, ze to nevydrzim a pripadne druhe dieta si adoptujem :D

katey
30. nov 2011

vela rozmyslas? 🙂 Ja ked neviem spat, tak je to vacsinou preto, lebo rozmyslam. Ale nie.. Ak by ti to dlho neprechadzalo, tak sa skus opytat lekara. Good luck 😉

nikolet_89
autor
30. nov 2011

@katey dakujem asi budem musiet...lebo sa neviem potom cez den na nic sustredit furt zaspavam vsade :D

katey
30. nov 2011

tak tebe sa otocil rezim 🙂

nikolet_89
autor
30. nov 2011

@katey ale uplne mam taky pocit, presne ako pises, ze mala cez den spinka a v noci je hore, bo ked sa zpbudim tak kope a baarz co :D

katey
30. nov 2011

a este chodis do prace? nemozes cez den spat?

nikolet_89
autor
30. nov 2011

@katey chodim do skoly posledny rocnik na BC a akurat mam skuskove, takze sa potrebujem ucit :/

skeptik
30. nov 2011

@nikolet_89 tak sa uc v noci a cez den spi 🙂

nikolet_89
autor
30. nov 2011

@skeptik no budem to musiet asi vyskusat...🙂 a vidim, ze ti uz v january rodis aky mas termin ?? a ako sa citis ??

skeptik
30. nov 2011

@nikolet_89 Ja sa citim ok, som zvyknuta spat vtedy, ked mozem.

nikolet_89
autor
30. nov 2011

@skeptik tak to je super, ked si si tak navykla 🙂 a co budes mat vies ?

katey
30. nov 2011

@nikolet_89 tak vidis, to je super. mozes sa ucit v noci a cez den spat 🙂 inak, ja, ked som bola tehotna tiez som bola hrozne unavena, ale cez den som nemohla spat, ale v noci potom aj 12 hodin. neboj, podla mna to je v pohode, len ma malinka asi iny rezim 🙂

sisinka8
15. feb 2012

pri prvom tehu som mala taky problem aj ja.....dali mi na noc guajacuran a nakoniec silne frontin.vobec som nespala....... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre