Trápia ma naozaj divoké sny

moninka666
10. jan 2016

Ahojte maminy..
V poslednom case sa mi snivaju strasne ale strasne sny a bojimbsa ze to ma daky suvis... gyndos mi zistil toxu v 8tt uzivala som atb.no od vtedy sa strasne bojim o zdravie mohej malej v brusku.pri nedavnej kontrole som este mala daco pozitivne ale pivedal ze pravdepodobne to bude stara infekcia asi 4mesiace este pred pocatim drobceka..no aj tak ma zuzuje obrovsky strach.a teraz ktym snom.. uz asi dvakrat sa mi snivalo o mojom babatku..raz ze bolo mentalne retardovane ..no na to som sa zobudila a mala ma zacala hned kopat...akokeby vedela co sa mi sniva ..a dnes sa mi snival moj vlastny porod a ked som sa pytala Dr.ci je vsetko v poriadku tak si ku mne sadol a povedal ze je tam par vád ze jej chyba svalovy tonus a este nieco uz si nepametam..zas som sa prebudila zadychcana a mala ma zas zacala kopat ako o dusu co v noci nezvykne....baby ja sa strasne bojim ze to ma suvis s tou toxou...ze sa mam akokeby pripravit na daco zle no nechcem si to pripustit...😢😢😢😢

petrao2
10. jan 2016

Tak si to nepripustaj ja viem ze je to tazke sa z takeho sna zobudit ale nesmies nato mysliet.Mysli pozitivne a ze vsetko bude v poriadku a ty budes mat krasnu zdravu slecnu ktora ti bude robit radost...Ja som sice nemala ziadne vazne problemy pocas tehu ale tiez som mala ku koncu take divne sny a mala bola tiez aktivnejsia akoby citila moj strach a obavy.Vela krat sa mi snivalo ze sa narodila chora,alebo sa mi snivalo ze som porodila chlapceka a bol telesne postihnuty ale chvalabohu vsetko je ok a ja mam zdrave dievcatko...pred spanim si daj teple mlieko s medom a mysli na nieco pekne
Drzim palce aby vsetko dobre dopadlo ✊✊✊

majrab
10. jan 2016

@moninka666 aj mne sa snivaju divoke sny presne, ked sa nieco deje a moje podvedomie sa s tym vyrovnava pomocou snov. Mne vzdy pomoze, ked sa porozpravam aj s manzelom,ze to a to ma trapi a on ma podpory a nocne mory ustupia. Skus sa aj ty o tom porozpravat a ked budes vediet,ze v nom mas podporu tak uvidis,ze sny prejdu. A urcite skus aj to teple mlieko to ti pomoze zaspat. Neboj sny ti nehovoria co je realne, ale coho sa bojis. Musis mysliet pozitivne 🙂

jumama
10. jan 2016

Nedavaj si navecer nic sladke, poobede uz zarad iba slane veci a zeleniny... Ono to pomaha u deti, ze sa im skludni spanok, mozno i tebe pomoze 🙂 A to kopkanie babatka - nasa ma pravidelne budila kopkanim okolo stvrtej a potom uz aj ked bola na svete tak sa budila dlho o stvrtej. Tak sa priprav na nocne buntosenie svojho milacika 🙂 prajem nch zle snicky pominu a vsetko sa skludni a dobre dopadne.

cvikla969
10. jan 2016

aby si sa nebala a nemala sny musis sa uistit ze je vsetko ok.bola si na infekcnom?robili ti opakovane testy tam?hovorila si o tom s inymi odbornikmi.mna tiez prave na infekcnom ukludnili.

jankamichelova
10. jan 2016

Neboj sa, ja som mala niečo podobné. Snívalo sa mi, ze malý sa narodil postihnutý, raz dokonca taký hrozný sen, ze sa narodil s chvostom, strašné to bolo. Alebo vkuse sa mi snival hrozný pôrod. Tiež som rozmýšľala, ci to nie su nejaké zlé znamenia. Chvalabohu nič sa zlé nestalo, malý je už chlap, ma 1,5 roka. Tak kľud, to len pracuje tvoje podvedomie a ma to súvis s tou prekonanou chorobou. Držím prsty.

moninka666
autor
10. jan 2016

@cvikla969 nie nie ani ma neposlal na infekcne iba atb mi dal asi 6skatuliek..bola som na 3D sone v 20tt tam povedal ze je vsetko ok..ale aj tak mam strach..hlavne to kopanie na ktore som sa uz zobudila dvakrat hned po sne...

macik166
10. jan 2016

@moninka666 ja som tiež tehotná a tiež mám hrozné sny... raz sa mi snívalo, že sa mi narodí mŕtve dieťa, potom že to bude postihnuté dieťa a nakoniec som v sne videla iba prázdny kočík...A pôrodu sa strašne bojím, či moje bábo bude OK...

moninka666
autor
10. jan 2016

@macik166 to je hrozne...ja neviem este ako vydrzim 2 a pol mesiaca do porodu..dakedy si normalne prajem radsej predcasny porod...uz mi sibe uplne..vobec si tehotenstvo neuzivam stale len strach obavy...jedine co berem ako pizitivum je ked ma mala kopka..

macik166
10. jan 2016

@moninka666 zvládneme to...musime myslieť pozitívne, lebo nám preskoči...vraj je normálne, že tehotne ženy majú také sny, lebo sa boja o svoje dieťa...tak si verme a zvládneme to!!!

bonaqa2013
10. jan 2016

dieťa kope lebo si ty v strese. ono to cíti.... Sny sú odrazom našej psychiky. Skús si zobrať na upokojenie nejaké homeopatikum - to môžeš. alebo povedz lekárovi čo sa deje - isto niečo dá.
a k tej toxo. - tak je to dosť závažné ochorenie matky. poznám prípady keď sa na dieťati neobjavili žiadne problémy, ale poznám keď aj problémy boli. ten skorší pôrod si radšej nepraj - to by všetko len ešte zhoršilo.

bonaqa2013
10. jan 2016

ešte by ma zaujímalo ako lekár vidí tonus dieťaťa. na sono? Lebo ja som sa pri svojom tehu nestretla s niečim takým a dcéra mala problémy po nejakom čase od narodenia s tonusom.... Niekedy toho lekári natárajú - ešte nestresuj. Ja som napr. syna nepočula mesiac sa hýbať a nerobila som z toho nič. bola som asi tak okolo 30tt. Takže treba zachovať pokoj....

moninka666
autor
10. jan 2016

@bonaqa2013 to mi v sne povedal ze nema svalovy tonus dobry nieze to videl na sone...

lucylka25
10. jan 2016

Ahoj, uvidis, vsetko bude v poriadku. Ale keby si chcela mat uplne pokoj na dusi, existuju homeopatika vyrobene z toxoplasmozy, ktore sa pouzivaju na neziaduce ucinky vzniknute po toxe alebo na prevenciu. Daju sa kupit tu: http://www.remedia-homeopathy.com/en/homeopathy... Staci ti 1g balenie kupit, potencia 30C, na SVK posielaju myslim za 5EUR. Vycumli 3 gulicky v ustach kazde 2 tyzdne asi 2-3 mesiace. Urcite bude vsetko v poriadku, uvidis 🙂 Drzim palce a nech sa tesis z krasnuckeho babatka 🙂 Lucia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre