• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

1. júla 2009 
didi :grinning: :grinning: sak vies ako som to myslela xixixi...no veru ja by mu do zadku kopla..hihi no snad sla len cvicit...som jej aj IP pisala
23. apr 2008 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule drzim vam palec, mozno rano zapnem pc a dozviem sa ,ze uz kojite :grinning:
mirka no hadam monti relaxuje......
23. apr 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Didi...tak hadam az tak rychlo sa to nespusti :grinning:
23. apr 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi :grinning: no hadam relaxuje hehe..a co ides off z netu?alebo to len taky pocijavascript:addEmoticon(':angry:','vBody')
javascript:addEmoticon(':angry:','vBody')t mam
23. apr 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi vsak :grinning:
23. apr 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: MIRKA TO CO SI ZAS postalacala, za grify :grinning: :grinning:
ja neviem idem asi zehlit bo sa nudim :grinning:
23. apr 2008 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi ja ani neviem :grinning: :grinning:
23. apr 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka strasne ma boli hlava je mi raz teplo raz zima.na grcanie mi je mam ist na pohotovost aj brusko pobolieva
23. apr 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka tak mi bolo vcera..ale potom preslo..neviem ja som si spravila sodu bikarbonu tak mi to preslo..ale kedykolvek mi tak bolo...hocikedy vecer :pensive:
23. apr 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem do nemocky zacala som trochu krvacat jasno cervenou krvou myslite na nas dam vediet co ako
23. apr 2008 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem asi aj ja...len si odmeriam tlak mam aj tlaky dole aj brusku
23. apr 2008 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss drzim palceky nech to dobre dopadne

luci aj ja mam tlaky v podbrusku aj v celom bruchu a tvrde je
23. apr 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj ty kokos na chvilu oddycnem a vy uz rodite :grinning: len sa drzkejte a pekne dychajte
lossik no hadam si ta tam uz nechaju, vela stastia a ak sa ma drobatko narodit tak nech vam to pekne ubehne a ste obe zdravucke :slight_smile:
23. apr 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi ja som si uz bola dat ten cipok xixiix dufam ze aj trubicka od klystiru tak lahko vojde ako ten cipok :grinning:
23. apr 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to je cipok naco?? na vyvolanie porodu ci co :confused: mikra co keby si si dala horucu vanu a k tomu popijala malinikovy caj?? vyskusaj, mozno sa ti to fakt rozbehne a poriadne..
23. apr 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi ten cipok mi dal doki to je na uvolnenie svalstva tak som si ho dala...inak teraz ukazovali v tel. novinach to o pneumokokoch a tu nemocku v ktorej budem rodit
23. apr 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to co su tie pneu....nekuikam spravy bo mala kuka rozpravky.
23. apr 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, čo to čítam, jéééj, aj ja sa teším s Tebou :slight_smile: :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Aspoň dačo sa pohlo, že?

Ja som dnes bola na dlhej prechádzke so psíkom a keď sme sa vracali už domov, začala som mať bolesti v podbrušku a kŕče, som sa aj začala tešiť a keď som prišla domov, len som išla na veľkú a bolo po kŕčoch :grinning:

Zajtra idem na kontrolu, potom sa ozvem

Miri, ak by to na Teba prišlo, tak Ti silno držím palce a myslím na Teba
23. apr 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi tie pneumokoky to je bakteria co spôsobuje u deti zapal mozgovych blan, otravu krvi alebo poruchy dychania a pluc...a v kosiciach uz 3 taky pripad :pensive:
23. apr 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasteri :grinning: :grinning: aj ja som sa potesila hihi a uz len cakam na tie riadne bolesti..dakujem moja aj ja dufam ze tebe sa to rozbehne....
23. apr 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri, ja to vidím na vyvolávačku, mňa tak mama dlho prenášala a nedostala žiadne bolesti, čo ak je to genetikou.... :frowning2:
23. apr 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasteri a mozno nie..ja od pondelka som tiez mala prechadzky...a sa doki cudoval ako sa za 2 dni zmenil nalez..ze keby som mala taky v pondelok uz rodiim
23. apr 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt? no ja som strašne zvedavá na zajtra, len dúfam, že neodídem sklamaná, lebo sa bojím, že to moje nervičky už nevydržia :sweat_smile:

však ak zajtra nenapíšem, tak to znamená, že som zostala v nemocke a že som ich dáko ukecala a keď napíšem, tak sa trápime ďalej

miri, teraz máš dáke bolesti? alebo Ti tvrdne bruško? Mne tvrdne, ale hrozne nepravidelne, za 20 minút, potom po 10 minútach, po 12 a tak...
23. apr 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj uz viem moju malu proti tomu ockovali...a to moze aj babo v brusku dostat?? :confused:
jasteri neboj nemas to uz daleko a uz ked len to ,vyvolavcku tak to je namenej :wink:
23. apr 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasteri mam tlaky v bruchu a tiez nepravidelne...a aj bolesti v podbrusku a krizoch ale zatial nie az tak silne...no ale brucho stale tvrdeee
didi neviem ci aj v brusku ale snad nie :sweat_smile: ja tiez dam ockovat maleho
veru treba ocokovat nech ich to obide....miri a co ako, voda nevyteka?
23. apr 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi este kus ta zatka...take mam na vlozke...
23. apr 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm a co tu vanu vyskusas?? chod si napustaj hrucu taku co najviac znesies a uvar si cajik malinikovy
23. apr 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, v brušku to bábo nemôže dostať, teda aspoň podľa mňa, ono je to kvapôčková infekcia, prenáša sa ako chrípka, vzduchom, nemá sa ako dostať k bábu :slight_smile: , ale aj ja dám určite malú zaočkovať
23. apr 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok