Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

mirka8429
23. apr 2008

didi 😀 😀 sak vies ako som to myslela xixixi...no veru ja by mu do zadku kopla..hihi no snad sla len cvicit...som jej aj IP pisala

dididi30
23. apr 2008

babule drzim vam palec, mozno rano zapnem pc a dozviem sa ,ze uz kojite 😀
mirka no hadam monti relaxuje......

miriamka
23. apr 2008

Didi...tak hadam az tak rychlo sa to nespusti 😀

mirka8429
23. apr 2008

didi 😀 no hadam relaxuje hehe..a co ides off z netu?alebo to len taky pocijavascript:addEmoticon('😠','vBody')
javascript:addEmoticon('😠','vBody')t mam

mirka8429
23. apr 2008

mimi vsak 😀

dididi30
23. apr 2008

😀 MIRKA TO CO SI ZAS postalacala, za grify 😀 😀
ja neviem idem asi zehlit bo sa nudim 😀

mirka8429
23. apr 2008

didi ja ani neviem 😀 😀

lucka0122
23. apr 2008

mirka strasne ma boli hlava je mi raz teplo raz zima.na grcanie mi je mam ist na pohotovost aj brusko pobolieva

mirka8429
23. apr 2008

lucka tak mi bolo vcera..ale potom preslo..neviem ja som si spravila sodu bikarbonu tak mi to preslo..ale kedykolvek mi tak bolo...hocikedy vecer 😔

loss
23. apr 2008

baby idem do nemocky zacala som trochu krvacat jasno cervenou krvou myslite na nas dam vediet co ako

lucka0122
23. apr 2008

idem asi aj ja...len si odmeriam tlak mam aj tlaky dole aj brusku

mirka8429
23. apr 2008

loss drzim palceky nech to dobre dopadne

luci aj ja mam tlaky v podbrusku aj v celom bruchu a tvrde je

dididi30
23. apr 2008

juj ty kokos na chvilu oddycnem a vy uz rodite 😀 len sa drzkejte a pekne dychajte
lossik no hadam si ta tam uz nechaju, vela stastia a ak sa ma drobatko narodit tak nech vam to pekne ubehne a ste obe zdravucke 🙂

mirka8429
23. apr 2008

didi ja som si uz bola dat ten cipok xixiix dufam ze aj trubicka od klystiru tak lahko vojde ako ten cipok 😀

dididi30
23. apr 2008

a to je cipok naco?? na vyvolanie porodu ci co 😕 mikra co keby si si dala horucu vanu a k tomu popijala malinikovy caj?? vyskusaj, mozno sa ti to fakt rozbehne a poriadne..

mirka8429
23. apr 2008

didi ten cipok mi dal doki to je na uvolnenie svalstva tak som si ho dala...inak teraz ukazovali v tel. novinach to o pneumokokoch a tu nemocku v ktorej budem rodit

dididi30
23. apr 2008

a to co su tie pneu....nekuikam spravy bo mala kuka rozpravky.

jastericka
23. apr 2008

mirka, čo to čítam, jéééj, aj ja sa teším s Tebou 🙂 🙂 😝
Aspoň dačo sa pohlo, že?

Ja som dnes bola na dlhej prechádzke so psíkom a keď sme sa vracali už domov, začala som mať bolesti v podbrušku a kŕče, som sa aj začala tešiť a keď som prišla domov, len som išla na veľkú a bolo po kŕčoch 😀

Zajtra idem na kontrolu, potom sa ozvem

Miri, ak by to na Teba prišlo, tak Ti silno držím palce a myslím na Teba

mirka8429
23. apr 2008

didi tie pneumokoky to je bakteria co spôsobuje u deti zapal mozgovych blan, otravu krvi alebo poruchy dychania a pluc...a v kosiciach uz 3 taky pripad 😔

mirka8429
23. apr 2008

jasteri 😀 😀 aj ja som sa potesila hihi a uz len cakam na tie riadne bolesti..dakujem moja aj ja dufam ze tebe sa to rozbehne....

jastericka
23. apr 2008

miri, ja to vidím na vyvolávačku, mňa tak mama dlho prenášala a nedostala žiadne bolesti, čo ak je to genetikou.... ☹

mirka8429
23. apr 2008

jasteri a mozno nie..ja od pondelka som tiez mala prechadzky...a sa doki cudoval ako sa za 2 dni zmenil nalez..ze keby som mala taky v pondelok uz rodiim

jastericka
23. apr 2008

fakt? no ja som strašne zvedavá na zajtra, len dúfam, že neodídem sklamaná, lebo sa bojím, že to moje nervičky už nevydržia 😅

však ak zajtra nenapíšem, tak to znamená, že som zostala v nemocke a že som ich dáko ukecala a keď napíšem, tak sa trápime ďalej

miri, teraz máš dáke bolesti? alebo Ti tvrdne bruško? Mne tvrdne, ale hrozne nepravidelne, za 20 minút, potom po 10 minútach, po 12 a tak...

dididi30
23. apr 2008

jaj uz viem moju malu proti tomu ockovali...a to moze aj babo v brusku dostat?? 😕
jasteri neboj nemas to uz daleko a uz ked len to ,vyvolavcku tak to je namenej 😉

mirka8429
23. apr 2008

jasteri mam tlaky v bruchu a tiez nepravidelne...a aj bolesti v podbrusku a krizoch ale zatial nie az tak silne...no ale brucho stale tvrdeee

mirka8429
23. apr 2008

didi neviem ci aj v brusku ale snad nie 😅 ja tiez dam ockovat maleho

dididi30
23. apr 2008

veru treba ocokovat nech ich to obide....miri a co ako, voda nevyteka?

mirka8429
23. apr 2008

didi este kus ta zatka...take mam na vlozke...

dididi30
23. apr 2008

hm a co tu vanu vyskusas?? chod si napustaj hrucu taku co najviac znesies a uvar si cajik malinikovy

jastericka
23. apr 2008

didi, v brušku to bábo nemôže dostať, teda aspoň podľa mňa, ono je to kvapôčková infekcia, prenáša sa ako chrípka, vzduchom, nemá sa ako dostať k bábu 🙂 , ale aj ja dám určite malú zaočkovať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre