Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

mirka8429
23. apr 2008

didi caj uz nemam a ani neviem radsej by som vydrzala do piatku ked nemusim nemocke zbytocne 5000sk davat..len dokimu chapes..lebo ma sluzbu..ak pride mimo sluzby tak musim aj nemocke dat...ale ked to pride tak mi to bude uz jedno...ber cert peniaze

duracelko
23. apr 2008

ahoj Mirka.. vidim ze cakas na tie riadne bolesti... ja mam uz jedno dieta - a tie prave bolesti su nezamenitelne s nicim... myslim ze ich lahko rozoznas.... ja som bola prvorodicka - a hned som vedela ze uz to prislo... i ked mne odtiekla plodova voda stvrtok rano, bolesti ziadne... tie prisli az v sobotu vecer... tieto stavy mas uz pravdepodobne dost dlho... ale u kazdej je to ine... tak mozno to na teba pride este dnes v noci... Drzim vsetky palceky!!!
Veronika, tebe gratulujem ku krasnemu chlapcekovi!!!!

mirka8429
23. apr 2008

duracelko no ved to ze ja neviem este co ma caka..lebo este som nerodila..ale tak cakame..a veriim ze budem vediet ze je to to prave..po odteceni zatky moze prist pôrod aj do par hodin ale aj o par dniii 🙂 dakujeeem

duracelko
23. apr 2008

tak bud len trpezliva.... ono to pride vzhladom na to v akom si tyzdni uz coskoro.... nebyvas v Kosiciach na KVP? ja som tam byvala pred 12 rokmi.

mirka8429
23. apr 2008

duracelko nie byvam ke okolie ale svagrinu mam na KVP 😉 😉

dididi30
23. apr 2008

mikra to vazne, lekarovi a ked nie v dohodnuty den tak aj nebocke?? 😕 hm tak oni dobre zarabaju, sak to malo ktora porodi na dohodnutom dni 😒

mirka8429
23. apr 2008

didi presne tak..ak budem rodit na jeho sluzbe dam len jemu..ale ak doki nema sluzbu tak nemocka si zgustne...a jasne ze aj jemu dam za vdaku 🙂

dididi30
23. apr 2008

hm tak to je dobry blud, som zvedava ako ti pomoze 😒

mirka8429
23. apr 2008

didi co je blud 🙂

mirka8429
23. apr 2008

to ze sa davaju peniazky aj nemocke?

dididi30
23. apr 2008

no hej.....no ale asi je sukromna tak teda to ma tak byt....
mikra ja idem z netu, drzim ti palce aby ti vsetko dobre dopadlo , ked to na teba pride, cmuk 😉

mirka8429
23. apr 2008

didi no to v kazdej nemocke tak je mi vravel..no ok moja tak pekny vecer paaaa cmuuk 🙂

mien
24. apr 2008

ahojte maminy, Mirka ako

lucia31
24. apr 2008

MIEN, Mirka uz ma Samka, narodil sa dnes o 3.30, mala rýchly porod..aj ja chcem 🙂

mien
24. apr 2008

ježiš no to je naozaj super, mám normálne zimomriavky supeeeeeeeeeeeeeeer a čo ti ešte povedala

sandrika
autor
24. apr 2008

Ahojte dobré ránko 🙂
No mirka je už mamina 🙂

mien
24. apr 2008

veĺmi dobrá správa, neboj sandrika aj ty budeš zachvíločku

sandrika
autor
24. apr 2008

len aby ja mám zase cvičné kontrakcie už ma táto bolesťnebaví idem do poradne som zvedavá čoi somsa aspoň otvorila ,keď už tak trpím. Naposledy som bola na prst

mien
24. apr 2008

tak ti držím palceky a podľa mňa príde aj o tebe čoskoro správa, ,že Sandrika už má Lukáška pri sebe, potom daj vedieť ako všetko dopadlo možno, že tam už zostaneš

sandrika
autor
24. apr 2008

mien no skôr asinie,ale si zlatá , určite dám po dakomvedieť. Mám číslo na Lucku. 😉
Dobre idem sa napapať a pôjdem pá

aviril
24. apr 2008

gratulujem mirke k samkovi. to teda išlo rýchlo. včera som čítala, že jej odišla zátka, večer ešte len čakala na bolesti a už do rána porodila. to je rychlovka. ešte raz gratulujem.

miriamka
24. apr 2008

mirka...gratulujem.Vcera sme tu este pisali,a uz je maminka.Parada 😵

dididi30
24. apr 2008

miri .....to vazne je uz mamka 😀 jej tesim sa, ja som vravela ,ze po tej zadke uz pojde ako ja 😅 😅 😀 😀
mirka vela zdravicka....

daniela84
24. apr 2008

Jej miri az mi vyhrkli slzicky, tak blahozelame k samkovi a hlavne sa drzkajte aby ste boli zdravi, a co je s jasterickou?

gabkazabka
24. apr 2008

Ahote,
jastericka je v nemocnici...mala zle pecenove testy,tak si ju tam nechali na pozorovanie...tak jej drzme palce...

sandrika
autor
24. apr 2008

Ahojky tak aj ja idem dnes rodiť, ráno som mala hrozne silné kontrakcie, otvorená na 2 prsty tak dr povedal, že mám o 16-tej prísť , že mi dá klistýr a čípok a malo by sa to rozbehnúť. Mne medzitým predchvíľou kontrakcie prestali zase 😠 len ma bolia kríže, ale hádam sa topo tom klistíre a spustenívody ozaj znova rozbehne, lebo ráno boli také na pôrod tak dr povedal, že do polnoci porodím 😉

gabkazabka
24. apr 2008

tak dnes je velky den-Mirka,Sandrika....mozno aj Jastericka......drzime palce....aj ja uz ceeeeeeeeeeeeem 😀

daniela84
24. apr 2008

Ejha sandri tak sa drzte, ved ta uz dost mordovali

mien
24. apr 2008

Sandrika no vidíš čo som ti povedala, že dneska si ťa tam nechajú, tak isto som to napísala aj Mirke, že v noci porodí, veľmi ti držím palce a daj potom o sebe vedieť

mien
24. apr 2008

Danielka, Miriamka, potom už len vy zostávate a povás hneď gabkazabka, potom dididi a niekde na konci som ja hi hi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre