• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

1. júla 2009 
ahoj miri hm mala som pokazeny pc ale uz je opraveny a prisli mi papucky pre drobca.:grinning: ake su malicke.:grinning: a ty co nove?
5. máj 2008 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cafte, uz sme doma.....boli sme sa prejst..napapali sme sa a predstavte si , moja dcera umyva riad a muz okna, joj to je paradicka :sweat_smile:
5. máj 2008 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda ty mas sikovnych ludkov doma.:slight_smile:
5. máj 2008 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej a uz aj doumyvali a vyhanaju ma, tak sa na chvilu musim vzdialit :unamused: tak na pol hodky, mozno menej :slight_smile:
5. máj 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm no mohadam tu este budem lebo potom mam mat doucko
5. máj 2008 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miri no cauky co mas nove? Ako to doma zvladas? Zu mate za sebou prebdenu a preplakanu nocku alebo este nie, ja mam kus nervy a som trosku nemotorna ale ide to a ty ako?
5. máj 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ahojte!Tak som na sekundu tu!No tak som sa neutopila v tej sprche :grinning:.Sme sa vybrali do parku...sme chodili asi hodinku...potom sme skocili na obed a zase poprechadzat...tak bolo pekne.Uz ma aj popichavalo aj som na zachod behla,ale nic... :sweat_smile:.Za chvilku ideme kuknut malunku princeznu mojej kamaratky co sa jej narodila 2tyzdne dozadu...taka je bohovska...mrnavunka :slight_smile:.Ked sa narodila mala 3.5kil a to ten moj mal tyzden a pol dozadu 3.3kil....bude velky.Ake velke su vase babena? :slight_smile: Ake ste mali popludnie? :slight_smile:
5. máj 2008 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tk uz som tu aj ja. doucko sa skoncila a mozem pisat.:slight_smile:
5. máj 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa zase dlavim cukrovinkami................. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. máj 2008 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja mam bonpari v ustach a chodim kradnut pernicky. :sweat_smile:
5. máj 2008 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak som doma z prechadzky.......nohy ma bolia ako keby som 15km presla////
5. máj 2008 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm luci to bolieva aj mna uz prejde ovela menej ako na zaciatku a v tvojom tyzdni ked budem no som zvedava.:slight_smile:
5. máj 2008 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak uz som konecne tu :angry: nechceli ma sem pustit :frowning2:
tak sme do pc nahodili par novych fotiek, hm poviem vam v sede vyzeram ako taky maco :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to este mesiac a mozno viac pred sebou,sak to bude nejaky valibulibuk ci co, uz teraz mam strach.
5. máj 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj ide no ak si ty maco tak co som potom ja?
5. máj 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem vyžehlila dva koše prádla- už by ho než odejdu moc přibýt nemělo :sweat_smile: , peču masíčko na zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dani to jsi šikulka, že jsi to v nemocke zvládla..doufám aj ja :wink:
juj takovou mám chuť na něco sladkého a doma je jen med... :frowning2: :frowning2:
5. máj 2008 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm ajka tak si natri chlebik s maslom a medom.:slight_smile:
5. máj 2008 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no by si sa cudovala, ale nejde mi to tu dat, treba ich zmensit a ja to neviem, tak ti poslem cez email :wink:
aji caf, boze to moja domacnost by bez sladkosti umrela, my musime mat plnu skrinu sladkosti a ovocia, to je zaklad nasej stravy :grinning:
5. máj 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm didi aj moj zaklad a este zeleninka. dobre posli mi potom.:slight_smile:
5. máj 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti.....no sak aj moj, ale plus vsetko ostatne :grinning: dala som nove foto , kuk :wink:
5. máj 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre idem.:slight_smile:
5. máj 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej aka je Tamarka zlatucka.:slight_smile: a ty ze si ako maco??? ved ja mam vacsie brucho ko ty a ty si v ktorom tyzdni a ja v ktorom? :unamused: hm nooo nevadi aspon ze sa ma drobec dobre
5. máj 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no monti, ale keby si ma videla ked sedim, fuuuuuj, nenormane nieco, takto v stoji je ako tak fajn..uz by som najradsej rodila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: hmmm este pekne pockaj. joj akurat davali v spravach ze nejaka nemka zmrazila svoje tri deti koza jedna
5. máj 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti a to len to?? sak ten frico v nemecku je aky hajzel :angry: by som ho zabila, taky fasista :unamused:
to si niekto nevie vazit...
5. máj 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru ale ten fritzl aj tak vyzera taky despota joj
5. máj 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nechapem to, je to nieco neuveritelne a on je aky hrdy, hmmmmmm :angry:
ozaj a co si sama?? co si porabala?
5. máj 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano sama ivan je prec.:-P hmmm dnes nooo nudila sa
5. máj 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tu mame dnes sviatok, tak sme vsetci doma, parada.....boli sme na nakupoch a tak....
5. máj 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha a manzelik poslucha?
5. máj 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :grinning:
5. máj 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok