• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

1. júla 2009 
no monti jenže chlebík s medem jedu často a teď na něj nemám absolut chuť :confounded: - taková zmrzlinka, nebo koláček od maminky...joj to by bylo něco!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face:
didi že bruško??? takové jsem měla před dvěma měsíci!!!! :sweat_smile: :sweat_smile:
veru co se děje je hrúza, jaké hyeny jsou mezi námi..to by jeden nevěřil...jdu uložit Daniho , pak maličko písnu zas.. :wink:
5. máj 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm ajka a nemas nablizku obchod? posli manzelika nech zbehne kupit.:slight_smile: ahoj barbiek. ako?
5. máj 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre montinka,strasne unavena som po celom dni, maly mi dava zabrat, a co ty a brusko, mas ho krasne velke :dizzy_face:
5. máj 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne poslucha, sak ako inac :grinning: sak ked okna umyva a v nedelu varil... :grinning:
5. máj 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm no veru az moc velke nie? hm no aj ja som unavena ale to z toho ze v noci akosi zle spavam. inak male deti veru rychlo unavia sem tam som chodievala strazit aj chodievam a ked bola mensia joj o deviatej som odpadla do postele.:slight_smile: a to som ani tehu este nebola.:slight_smile:
5. máj 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas ho monti krasne naozaj :wink:
5. máj 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji.....sak keby si videla mna v sede , ine povies :slight_smile: ......ja jedavam kazdy den zmrku a sladkosti kopec, asi za to tak priberam, ale nevadi :slight_smile:
monti , no kto vie, ci tam v tvojom brusku nieje nejaky chalanisko :grinning:
5. máj 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo didi mozno je to chlapec.:slight_smile: uvidime 15.5. dufam ze mi to povedia a ze nebudu chciet za to peniaze. barbiek vdaka
5. máj 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti sak uz aj ja som zvedava, hoci to typujem na dievcatko, ale kto vie, ,priroda je priroda :sweat_smile:
5. máj 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm a inak aj vy dve mate pekne brufka.:slight_smile: barbiek uz vies co budes mat?
vidim ze sa ti monti strie urobili aj mne :frowning2:
barbiek a po prvom drobcekovi si nemala strie?? ja na ritke ano, ale inak nikde ,zatial ani na bruchu nemam
5. máj 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi pomalom iba na boku dve, ale teraz :frowning2: ,este aj celulitida, nanervy som, natieram sa jak blazon stale a aj tak :rolling_eyes:
5. máj 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru bariek to nastvalo aj mna natieram sa staram sa a aj tak
5. máj 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baribek ...hm to ja zas pri malej pohoda a teraz mam brucho ako ked som mala pred porodom pri malej, je ovela vecsie...ale len okoli rituse mam tie strie , ale zas este mozu prist.....tiez sa netieram aj dva krat denne...
monti to je aj genetikou....
5. máj 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti obchod je 6,5km daleko :angry: a manžílek v robote na poobednej :confounded: , tak si asi dám buď medíkový chlebík, nebo sladký čaj a bude :sunglasses:
ahoj barbiek, já jsem asi ta šťastná, já mám po prvom jen na bokách trošku, ale jinak ani čárka :wink: a to mám teda pupisko jak hrom, až se občas sama divím, kde se to bere, že to není už jak stará malba samá prasklina a to se nenatírám ani jsem u Danielka nenatírala nic! :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a celulitka vas netrapi :unamused:
5. máj 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jak lossík, jakosi je ticho od dopoledne..nerodí už? :sweat_smile:
5. máj 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm no barbiek ta zatial nie. hm ajka tak si daj ten chlebik.:slight_smile: hmmm didi ved uz viem moja ze to bude asi genetika
5. máj 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbie , trapi a trapila aj predtym, ale moj muz vravi,ze som sexi a taku pevnu pokozku mam teraz...ale ja mu vravim,ze to je tuk :sweat_smile:
aji veru, kto vie, mozno rodi :grinning:
5. máj 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka a ako tomaly berie ze cakas babenko, neziarli :confounded: ,aj ho pripravujes na to ze pojdes do porodnice :confused:
5. máj 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ozaj baby to som sa chcela uz davno spytat ako ste drobcom vysvetlili ze bude dalsi. hm didi u teba viem ze v pohode
5. máj 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti maly sa zatial tesi ale obavam sa i ked je to este daleko porodnice, je strasne naviazany namna ako to bude bezomna boze znasat aj abez neho :pensive:
5. máj 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OAhojky kocky...tak ja som dovarila rizoto....aj mlademu chutilo.!!! :wink:
Tak vidim ze je tema o striach.....ja som sa natierala a natierala a mam strie vsade a to nehorazzne....aj pod kolenom...no hroza!!! :confounded: :confounded: :confounded:.
Joj aka som napraskana :grinning:.
co mate vy na veceru...nch sa mi slinky zbiehaju??? :confused:
5. máj 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti, tak moja malicka, od zaciatku,ze to bude sestricka volala ju dididi :sweat_smile: no potom sme jej povedali,ze to bude chlapcek tak sa s tym zmierila,,,a ze bude mat pipika ako ocko, len malineho :grinning: zllata je..
5. máj 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: jej zlata Tamarka. No barbiek hadam mu postacia aj ocko. pupi ja som mala pomaranc.
5. máj 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi mala je zlataa :slight_smile:
5. máj 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monti tak to ty sa drzis....ja sa musim natlcit jedlom... :sweat_smile:
5. máj 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pupicek nevadi, aj tak budes pre draheho sexi :wink:
my nic, dieta :sweat_smile: dam si len ovocie, lebo uz to neuveritelne prehanam a cim dhlsie som hore tym to je horsie :angry:
5. máj 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm no pupi dnes akosi nie som hladna ale vcera sme si spravili akoby hamburgery
5. máj 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok